Хіти тижня. "Де гроші, Зе: Куди поділись "коронавірусних" $20 млн, які зібрав бізнес на "битву" з пандемією?" - блогер

"Сьогодні до Володимира Зеленського одне запитання: куди поділись гроші, зібрані олігархами, бізнесменами на протидію коронавірусу. Загальна цифра благодійної допомоги сьогодні втаємничена, але це близько двох десятків мільйонів доларів. 20 млн USD, зібрані на благодійні цілі, де-факто зникли, а на запитання про їх походження Офіс президента на разі відмовляється говорити", - пише у своєму блозі Орест Сохар, передають Патріоти України, і продовжує:

"І так, сьогодні вже відомо, що президент зустрічав комерційні рейси під виглядом гуманітарних. Малось на увазі, що усі ці засоби захисту, санітайзери, тести та маски закуплені на благодійні кошти і будуть роздані по лікарнях країни. В підсумку, в дійсності гуманітарки там було дуже мало, але решту багажу складали вантажі, котрі бізнесмени відправили для продажу в комерційних мережах, а також скерували на власні благодійні заходи.

Так що відбулося з грішми, зібраними главою держави на боротьбу з коронавірусом? Найлогічніше було б припустити, що заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко та його партнер (як стверджують медія) Борис Баум спершу організували трансфер для доставки вантажу в Україну за подвійними цінами, а потім викупили вже в Україні частину вантажу. За українськими, "ринковими" цінами. У чию кишеню пішла різниця між китайським та вітчизняним, то хай вже з'ясовує слідство. А також, як і підстави ввезення комерційних вантажів за пільговими тарифами.

Але... Тут важлива не кримінально-процесуальна оцінка цієї оборудки, а моральна. Красти милостиню в сліпого чи немічного навіть у босоти вважається низьким. А тут йдеться про вищих посадовців країни, котрі взяли у спільники представників грального бізнесу з яскравим шлейфом причетності до одного з угрупувань... Ці люди під ім'я президента зібрали гроші, обсяг яких не розголошують, як і не звітують про їх витрати. Навіть на запит про доступ до публічної інформації. Висновок один: чим моральніші будуть гасла політиків, тим брудніші їх вчинки".

РФ збільшує атаки дронами-камікадзе по Україні: Ігнат пояснив задум ворога

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:30

Країна-агресорка РФ останнім часом почала активно використовувати дрони-камікадзе для атак по України. Про це розповів речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, для росіян викор...

"Не підтримуємо війну": У Німеччині 20-тисячне місто змусило Rheinmetall не будувати завод

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:24

Німецький оборонний гігант Rheinmetall хоче побудувати завод з виробництва боєприпасів на землях Саксонії. Керівництво землі виступило за ініціативу, однак мешканці Гроссенгайна та місцеві депутати виступили різко проти. Про цеповідомляє The New York T...