Хіти тижня. "Де мій автомат, гранати і Зеленський для цілування?": Народна депутатка пішла ставати на облік до військкомату, чим перелякала тамошній персонал

Юлія Клименко мешкає у Києві.


Народна депутатка від "Голос" Юлія Клименко вирішила, згідно відповідної постанови Міноборони, невідкладно стати на військовий облік, чим заскочила військовослужбовців вііськомату країни №1, зазначають Патріоти України. Про свій похід нардепка розповіла у Facebook.

"У військоматі зробили великі очі і запитали, чого я прийшла, дізнавшись що економіст. Потім второпали і дали папку для проходження медкомісії і подальшого збору документів", - написала.

Медкомісія зайняла 1,5 год, приймали дев'ять лікарів, зі слів депутатки. Далі потрібно "назбирати ще 30 документів і аналізів" зокрема флюорографію і травматолога.

"Збір цих аналізів і документів займе думаю місяць мінімум, це при тому, що я живу у Києві і в мене військомат та сімейний лікар під боком, а спеціалісти лікарі у пішій доступності. Я собі уявляю як це виглядає в районному центрі або отг, де немає травматолога і психіатра", - зауважила Клименко.

Депутатка обурилась, що "немає інфрастуктури для обліку".

"Невже не можна спростити облік для жінок, більшість з яких мають роботу, дітей і домашні клопоти (інші крім психіатра і флюорографії), щоб вони могли зробити реєстрацію електронно, через Дію, листом чи ще якимось простим рішенням?", - запитала.

Також опублікувала відео і фото з тиру, куди ходила з родиною.

"Готуємося до вступу в тероборону", - повідомила.

З 17 грудня в Україні набув чинності указ Міністерства оборони про список спеціальностей і професій військовозобов'язаних. Жінок, які працюють за певними спеціальностями, відтепер ставитимуть на військовий облік.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 грудня

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:11

Загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня орієнтовно склали:

Що воно курить? Кива на росТБ розмріявся про повстання у Києві - розповів про якихось православних російських українців

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:59

Опальний екснардеп від забороненої партії в Україні "ОПЗЖ" Ілля Кива, що втік до Росії, регулярно виступає на пропагандистських каналах. В один із таких ефірів він розійшовся і почав плести щось безладне про повстання в Києві, передають Патріоти Україн...