Хіти тижня. "Де мій автомат, гранати і Зеленський для цілування?": Народна депутатка пішла ставати на облік до військкомату, чим перелякала тамошній персонал

Юлія Клименко мешкає у Києві.


Народна депутатка від "Голос" Юлія Клименко вирішила, згідно відповідної постанови Міноборони, невідкладно стати на військовий облік, чим заскочила військовослужбовців вііськомату країни №1, зазначають Патріоти України. Про свій похід нардепка розповіла у Facebook.

"У військоматі зробили великі очі і запитали, чого я прийшла, дізнавшись що економіст. Потім второпали і дали папку для проходження медкомісії і подальшого збору документів", - написала.

Медкомісія зайняла 1,5 год, приймали дев'ять лікарів, зі слів депутатки. Далі потрібно "назбирати ще 30 документів і аналізів" зокрема флюорографію і травматолога.

"Збір цих аналізів і документів займе думаю місяць мінімум, це при тому, що я живу у Києві і в мене військомат та сімейний лікар під боком, а спеціалісти лікарі у пішій доступності. Я собі уявляю як це виглядає в районному центрі або отг, де немає травматолога і психіатра", - зауважила Клименко.

Депутатка обурилась, що "немає інфрастуктури для обліку".

"Невже не можна спростити облік для жінок, більшість з яких мають роботу, дітей і домашні клопоти (інші крім психіатра і флюорографії), щоб вони могли зробити реєстрацію електронно, через Дію, листом чи ще якимось простим рішенням?", - запитала.

Також опублікувала відео і фото з тиру, куди ходила з родиною.

"Готуємося до вступу в тероборону", - повідомила.

З 17 грудня в Україні набув чинності указ Міністерства оборони про список спеціальностей і професій військовозобов'язаних. Жінок, які працюють за певними спеціальностями, відтепер ставитимуть на військовий облік.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 травня

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:24

Втрати російських окупантів в Україні на 20 травня становлять 28,7 тис. осіб. Такі дані встановлюють, повідомив у п'ятницю Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України. "Підрахунок ускладнює висока інтенсивність бойових ...

Генсек НАТО заявив, що наступ РФ на Донбасі зупинився, але Москва не відмовилася від планів

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:22

Росія не досягла цілей в Україні, але вона не відмовилася від своїх планів. Це може вплинути на тривалість війни, тому цивілізований світ має бути готовим підтримувати Київ стільки, скільки це потрібно. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столт...