Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров грубо відреагував на санкції з боку США та назвав лінію Вашингтона стосовно країни-агресора "тупою". Про це міністр Путіна заявив під час пресконференції в Нур-Султані з очільником МЗС Казахстану Мухатором Тлеуберді, зазначають Патріоти України.
"Даже такая провашингтонская структура, как Атлантический совет, уже публикует материалы, в которых критикуется тупиковая линия США в отношении России, а, может, даже тупая. Которая не приносит никакого результата с точки зрения тех целей, которые объявлялись, когда санкции вводились", – прокоментував Лавров.
Представниця МЗС Росії Марія Захарова миттєво відреагувала на слова міністра та спробувала висміяти американців.
"На пресс-конференции в Нур-Султане Сергей Лавров назвал линию Вашингтона в отношении России тупой. Думаю, как это будут переводить наши западные партнеры", – їдко прокоментувала Захарова.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...