Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров грубо відреагував на санкції з боку США та назвав лінію Вашингтона стосовно країни-агресора "тупою". Про це міністр Путіна заявив під час пресконференції в Нур-Султані з очільником МЗС Казахстану Мухатором Тлеуберді, зазначають Патріоти України.
"Даже такая провашингтонская структура, как Атлантический совет, уже публикует материалы, в которых критикуется тупиковая линия США в отношении России, а, может, даже тупая. Которая не приносит никакого результата с точки зрения тех целей, которые объявлялись, когда санкции вводились", – прокоментував Лавров.
Представниця МЗС Росії Марія Захарова миттєво відреагувала на слова міністра та спробувала висміяти американців.
"На пресс-конференции в Нур-Султане Сергей Лавров назвал линию Вашингтона в отношении России тупой. Думаю, как это будут переводить наши западные партнеры", – їдко прокоментувала Захарова.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...