Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров грубо відреагував на санкції з боку США та назвав лінію Вашингтона стосовно країни-агресора "тупою". Про це міністр Путіна заявив під час пресконференції в Нур-Султані з очільником МЗС Казахстану Мухатором Тлеуберді, зазначають Патріоти України.
"Даже такая провашингтонская структура, как Атлантический совет, уже публикует материалы, в которых критикуется тупиковая линия США в отношении России, а, может, даже тупая. Которая не приносит никакого результата с точки зрения тех целей, которые объявлялись, когда санкции вводились", – прокоментував Лавров.
Представниця МЗС Росії Марія Захарова миттєво відреагувала на слова міністра та спробувала висміяти американців.
"На пресс-конференции в Нур-Султане Сергей Лавров назвал линию Вашингтона в отношении России тупой. Думаю, как это будут переводить наши западные партнеры", – їдко прокоментувала Захарова.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...