Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров грубо відреагував на санкції з боку США та назвав лінію Вашингтона стосовно країни-агресора "тупою". Про це міністр Путіна заявив під час пресконференції в Нур-Султані з очільником МЗС Казахстану Мухатором Тлеуберді, зазначають Патріоти України.
"Даже такая провашингтонская структура, как Атлантический совет, уже публикует материалы, в которых критикуется тупиковая линия США в отношении России, а, может, даже тупая. Которая не приносит никакого результата с точки зрения тех целей, которые объявлялись, когда санкции вводились", – прокоментував Лавров.
Представниця МЗС Росії Марія Захарова миттєво відреагувала на слова міністра та спробувала висміяти американців.
"На пресс-конференции в Нур-Султане Сергей Лавров назвал линию Вашингтона в отношении России тупой. Думаю, как это будут переводить наши западные партнеры", – їдко прокоментувала Захарова.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...