Хіти тижня. "Дело пахнет керосином": Соціологи здивували результатами свіжого опитування щодо "обнуління" Путіна

Час процює проти фюрера Четвертого рейху

«Левада-центр» провів опитування 19-25 березня в 137 населених пунктах 50 суб'єктів Російської Федерації. Респондентами виступили 1 614 росіян старше 18 років, зазначають Патріоти України.
Результати навряд чи порадують Кремль. Обнулення термінів Путіна схвалюють 48% росіян, 47% ставляться до цього негативно. Таким чином, країна розділилася практично на дві рівні частини. При цьому близько 6% не змогли відповісти на дане питання.
Ще один неприємний момент для Путіна - 40% росіян не хочуть бачити його на чолі держави після закінчення його нинішнього, вже четвертого президентського терміну. Згодні на те, щоб Путін продовжував правити країною 46%. І є ще 14% сумніваються. Іншими словами, чинний президент виразно влаштовує вже менша половини жителів країни.
Рішення Держдуми підтримати пропозицію Терешкової відверто обурило 20% росіян, стверджує «Левада-центр». М'яко кажучи, здивування виникло у 16% опитаних. Ще 4% відчули втому. Байдужість продемонстрували 23%. І тільки 12% росіян відчули задоволення, а ще 19% - почуття надії.
Нагадаємо, поправки до конституції, стрімко прийняті Держдумою і підтримані Радою Федерації, повинні ще пройти етап всеросійського голосування. Воно було призначено на 22 квітня. Однак пандемія коронавирусу внесла свої корективи. Путіну довелося перенести голосування на пізніший термін.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...