Хіти тижня. "Детонируют снаряды, виден густой черный дым": У окупованому Донецьку влучили у склад БК найманців (фото)

Сьогодні вранці Куйбишевський район непідконтрольного Україні Донецька потрапив під потужний обстріл. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах, передають Патріоти України.
За словами донеччан, поблизу мікрорайона Азотного видно густий чорний дим. За припущеннями донеччан, снаряд влучив в склад БК членів НЗФ:

«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;

«В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;

«Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;

«В стороне Азотного кроме густого черного дыма — частые разрывы… Возможно детонируют снаряды…»;

«Ох, ни х. на себе, бабахнуло…».

У свою чергу місцевий блогер «Злісний Укр» з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що снаряд влучив в склад БК на колишньому підприємстві «Реал- авто» в Куйбишевському районі міста». Він пише: «Разрывы и пожар веселый, кто очень сильно обрадуется тому что больше нет у них склада БК и топливных заправщиков с емкости, но это промежуточный склад для обеспечения направлении поселка Пески, так что НВФ в шоке, а местные слушают разрывы».

Пізніше блогер повідомив, що на місце вибуху приїхали пожежні машини, гасять те, що залишилося, вибухи БК не припиняються, ймовірно, вибухають патрони і снаряди для БМП: «Взрывов крупного калибра нет, горят ящики с мелкими зарядами, которые заливают прикрываясь машиной из БМП. Нормально повреждения есть склада и территории, вокруг нагнали военных для обхода территории вокруг».


"Незалежно від сезону тракторні війська у справі": У мережі показали новий трофей українських захисників (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 0:34

Українські військові похвалилися новим трофеєм, відвойованим у окупантів. Цікаво, що перевезли ворожий БТР за допомогою трактора. Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Запоріжжя новини", передають Патріоти України. У підписі до публікації написа...

Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

понеділок, 4 липень 2022, 0:24

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...