
«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;
«В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;
«Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;
«В стороне Азотного кроме густого черного дыма — частые разрывы… Возможно детонируют снаряды…»;
«Ох, ни х. на себе, бабахнуло…».
У свою чергу місцевий блогер «Злісний Укр» з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що снаряд влучив в склад БК на колишньому підприємстві «Реал- авто» в Куйбишевському районі міста». Він пише: «Разрывы и пожар веселый, кто очень сильно обрадуется тому что больше нет у них склада БК и топливных заправщиков с емкости, но это промежуточный склад для обеспечения направлении поселка Пески, так что НВФ в шоке, а местные слушают разрывы».
Пізніше блогер повідомив, що на місце вибуху приїхали пожежні машини, гасять те, що залишилося, вибухи БК не припиняються, ймовірно, вибухають патрони і снаряди для БМП: «Взрывов крупного калибра нет, горят ящики с мелкими зарядами, которые заливают прикрываясь машиной из БМП. Нормально повреждения есть склада и территории, вокруг нагнали военных для обхода территории вокруг».


Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...