Хіти тижня. Дмитро Ярош визначився, з ким піде на позачергові вибори в парламент

Чинний народний депутат, екс-лідер "Правого сектора" закликає всіх націоналістів об'єднатися на базі Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Дмитро Ярош

Саме в списку цієї партії Ярош буде балотуватися в Раду на парламентських виборах 21 липня. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Ярош також закликав всіх українських націоналістів вступати в ВО "Свобода" для того, щоб мати в Верховній Раді свою потужну націоналістичну фракцію. "Кращим антивірусом від вірусу промосковського реваншизму є український націоналізм. Тому націоналісти обов'язково повинні бути представлені у Верховній Раді і мати там потужну фракцію ... Майданчиком для єдиного націоналістичного списку має стати Всеукраїнське об'єднання "Свобода", - написав Ярош.

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...