Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

,

Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України.

Шаман вдруге йде до Кремля пішки. Свій похід він почав у суботу, 7 грудня, разом з двома супутниками – Олексієм та Кирилом. Учасники походу також взяли з собою чотирьох лайок.

Сподвижник Габишева Євген Ростокін на прізвисько Ворон заявив, що шаман відправився до Москви після “спілкування з духами”. Він також передав журналістам слова Габишева про те, що “воля бога буде виконана”. Ворон підкреслив, що підписка про невиїзд шамана закінчилася 14 жовтня і в ФСБ це підтвердили.

Нагадаємо, 19 листопада в Бурятії на кордоні з Іркутською областю надісланий з обласного центу загін поліції затримав шамана Олександра Габишева, який до того вже кілька місяців ішов пішки до Москви. Після певних зволікань, його вирішили за краще відпустити, переконавшм=ись, що подорож перервано.

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...