
Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України.
Шаман вдруге йде до Кремля пішки. Свій похід він почав у суботу, 7 грудня, разом з двома супутниками – Олексієм та Кирилом. Учасники походу також взяли з собою чотирьох лайок.
Сподвижник Габишева Євген Ростокін на прізвисько Ворон заявив, що шаман відправився до Москви після “спілкування з духами”. Він також передав журналістам слова Габишева про те, що “воля бога буде виконана”. Ворон підкреслив, що підписка про невиїзд шамана закінчилася 14 жовтня і в ФСБ це підтвердили.
Нагадаємо, 19 листопада в Бурятії на кордоні з Іркутською областю надісланий з обласного центу загін поліції затримав шамана Олександра Габишева, який до того вже кілька місяців ішов пішки до Москви. Після певних зволікань, його вирішили за краще відпустити, переконавшм=ись, що подорож перервано.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...