Хіти тижня. "Доля Росії тиждень тому вирішилася в тайзі - з'ясувалася цікава деталь поїздки Путіна і Шойгу", - Злий Одесит

Поїздка президента і міністра оборони РФ в тайгу має доленосне значення для Росії.

У 20-х числах березня президент Росії Володимир Путін відправився в тайгу з главою Міноборони Сергієм Шойгу. В ході тієї поїздки була вирішена доля Росії. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України.

Він висловив упевненість, що Путін не заради чаювання покинув свій "бункер" в Ново-Огарьово, в якому знаходився з початку епідемії COVID-19. Поїздка в тайгу, очевидно, мала велике значення для беззмінного президента РФ. Експерт висловив упевненість, що на цій зустрічі Путін і Шойгу вирішували головне питання - передачі влади в Росії. Відомо, що міністр оборони РФ є одним з головних претендентів на найвищу посаду в РФ.

"Проведена в минулому році наруга над Конституцією РФ дозволила Путіну ще декаду займати свій пост. Зрозуміло, такий поворот руйнував не тільки плани Шойгу, а й ставив під сумнів дані йому гарантії особисто Путіним. Гарантії його успадкування", - написав блогер.

Експерт зазначив, що вже зараз влада Путіна помітно похитнулася. Після того, як він покинув Кремль на початку пандемії, ряд російських регіонів проявив свою незалежність від центру. "До кінця 2020 року стало очевидним, що президент із зайвою декадою правління в кишені навряд чи зможе впоратися з такою відповідальністю, адже вже на той момент він явно перебував у положенні президента з обмеженими повноваженнями і знаходиться в прикордонному стані транзиту влади, якого він не хоче, але за течією якого він змушений плисти", - написав Злий Одесит.

Він нагадав, що під час минулої поїздки Путіна на природу його, крім Шойгу, супроводжувала ще одна важлива особа - глава ФСБ Росії Олександр Бортніков. Однак в нинішньому році його з собою не взяли. І це дуже важливий момент. Фактично ФСБ виключили з процесу транзиту влади. Можливо, спецслужби РФ спробують виправити ситуацію, проте, швидше за все, момент вже упущений.

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...