"Представники" України, серед який були регіонали, які приїхали в Москву на черговий ефір на росТБ, опублікували в соцмережах фото з підписом «Донецько-Луганська група готується до ефіру у Володимира Соловйова».

Журналіст Денис Казанський в Twitter опублікував це фото, супроводивши його іронічній реплікою, передають Патріоти України.
«Донецько-Луганська група ... Смішно. А що ж ніхто з цієї групи в Донецьку і Луганську не живе? У Олени Бондаренко дочка взагалі в США одружена з американцем. На словах всі підтримують "Л/ДНР"івський смітник, але жити там ніхто не хоче. Чудеса!», - пише журналіст.
Іронію підтримали і підписники Казанського. Але багато користувачів соцмережі обурені тим, що українці їздять в Росію, яка анексувала Крим, ось уже шостий рік посилає своїх військових вбивати наших громадян, не припиняє тиснути на Україну і цинічно називає розв'язану нею війну громадянським конфліктом.



У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою