Хіти тижня. "Достала меня эта ваша Рашка!": Воскреслий Скрипаль відрікся від Москви

Колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль, який вперше після отруєння у Солсбері вийшов на зв'язок із родичами, заявив, що його "дістала Рашка" і ні він, ні його дочка Юлія, не збираються повертатися.

Сергій і Юлія Скрипалі

Його слова процитувала племінниця Вікторія Скрипаль, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Достала меня эта ваша Рашка, у нас все хорошо, все замечательно. Давай решать так: вы сами по себе, мы сами по себе. И почему ты решила, что Юля хочет вернуться в Россию?" – сказав колишній шпигун.

Як зазначила родичка, Скрипаль запитав, як здоров'я у матері. "Я ему сказала: второй день фекалии убираем. На что он сказал: "Здесь я тебе ничем помочь не могу". Пожелал здоровья, повторил, что у них все хорошо, они находятся в Великобритании, и что их перевозят с места на место", – каже Вікторія.

Про себе Скрипаль повідомив, що йому важко говорити, тому що в горлі стоїть стома.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...