Хіти тижня. Дострілялися "біженці", допідривалися: В Австрії починають закривати мечеті

Мова йде про позбавлення правового статусу і розпуск мечетей.

Міністри внутрішніх справ і інтеграції Австрії наказали закрити "радикальні мечеті" після нападу джихадиста у Відні в понеділок, в результаті якого загинули чотири людини, передають Патріоти України з посиланням на агентство APA.

Таке рішення було прийняте після кризової зустрічі з главою Ісламської релігійної спільноти Австрії (IGGÖ) Умітом Вуралом. Мова йде про позбавлення правового статусу і розпуск мечетей.

За даними IGGÖ, закриття торкнеться мечеті в Відні. Однак якої саме - не відомо. По всій Австрії налічується близько 350 мечетей і молитовних будинків під егідою спільноти.

IGGÖ повідомила, що одне зареєстроване при громаді об'єднання порушує її доктрину віри, а також конституцію і австрійський закон про іслам від 2015 року.

Спільнота позбавила це об'єднання юридичного статусу і повідомила про це австрійське відомство у справах релігій.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...