Хіти тижня. "Довго жити хочете?": Зеленський влаштував "рознос" чиновникам у Тернополі (відео)

Володимир Зеленський під час візиту в Тернопіль відчитав чиновників через заборгованість по зарплатах і жахливий стан доріг в області. Президент на підвищених тонах поспілкувався з в. о. Тернопільської ОДА Іваном Крисаком, передають Патріоти України.

Зеленський запитав у чиновника, чому до нього підходять люди і заявляють, що держава заборгувала працівникам бюджетної сфери близько 150 мільйонів гривень.

Крім того, президент поцікавився, скільки доріг було побудовано останнім часом. На що чиновник відповів йому, що жодної, але за два роки відремонтували 150 кілометрів доріг.

Гарант обурився, сказавши, що вони за три місяці побудували 130 кілометрів дороги. Чиновник поскаржився, що їм не вистачає коштів. При цьому Крисак відзвітував, що на ремонт дороги в 2019 році вони отримали 270 мільйонів гривень на дороги.

Чиновники ухилялися від конкретних відповідей, і в кінці спілкування президент резюмував, що раз ніхто нічого не знає, то напевно хочуть довго прожити. "Всі знають, і не можуть сказати. Ви не знаєте... Довго хочете прожити?" - прийшов до висновку президент.

Хіти тижня. Полетіли голови: Зеленський звільнив з СБУ скандального любителя "Кварталу 95"

п’ятниця, 15 листопад 2019, 3:00

Президент України Володимир Зеленський звільнив Владислава Бухарєва, який оскандалився через безплатний фестиваль за участю "Кварталу 95", з посади першого заступника глави Служби безпеки України. Про це йдеться у відповідному указі президента, передаю...

Таке тут почули вперше: Росія в ООН погрожувала країнам через голосування по Криму

п’ятниця, 15 листопад 2019, 0:28

Представник Росії Геннадій Кузьмін назвав "маячнею" озвучену інформацію про порушення прав людини на окупованому півострові. Проти проєкту резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна", який розглядав Тре...