Хіти тижня. Довідводились: Російсько-терористичні війська захопили українську частину стратегічного мосту в Станиці-Луганській, відремонтованого за ініціативою Зеленського

Ворог маскувався під СЦКК, закріпився на українському березі та запровадив свої порядки. Якщо загарбників не вдасться швидко випровадити дипломатичними засобами, звільнена ЗСУ смуга буде окупована, принаймні стратегічні плацдарми.

Терористи "Луганської народної республіки" під виглядом делегації Спільного центру координації та контролю проникли на підконтрольну Києву частину моста в Станиці Луганській на Донбасі і встановили там свої порядки. Про це йдеться в матеріалі BBC News Ukraine, зазначають Патріоти України.

"ЛНР" пересунула лінію розмежування

Видання нагадує, що ще влітку "ЛНР" фактично пересунула лінію розмежування приблизно на 100 метрів.

У листопаді людей у камуфляжі російського зразка і синіх касках "СЦКК" побачили і біля відкритої президентом Володимиром Зеленським нової ділянки моста.

Місцеві жителі розповіли, що терористи ходять без зброї, але постійно роблять їм зауваження і доповідають про обстановку в рацію. Чоловіки не раз вимагали у тих, хто перетинав міст, документи, забороняли зйомку і водночас самі записували те, що відбувається на українському боці.

В українській частині СЦКК присутність "ЛНРівців" на мосту, ще й у російській уніформі і з касками, назвали провокацією.

"Спершу всі стояли по різні береги річки. Однак кілька місяців тому, десь після початку розведення, вони перейшли. З їхнього боку це відкрита провокація", – наголосив пресофіцер СЦКК.

За його словами, українська сторона зверталася до Моніторингової місії ОБСЄ з тим, щоб вона вплинула на ситуацію, однак представники так званої "СЦКК від ЛНР" все одно залишаються на мосту як цивільні особи.

"ЛНР" захопила українську частину моста в Станиці Луганській


На руку Росії? Зеленський пояснив, чому Україна хоче ввести подвійне громадянство

понеділок, 20 січень 2020, 16:15

Український уряд працює над питанням про можливе введення подвійного громадянства. За словами Зеленського, це допоможе українській діаспорі зі США вільно повертатися додому. В в інтерв'ю журналу Newsweek він розповів, що українська молодь дуже позитивн...

Хіти тижня. Є серйозні сумніви: "Джокер" злив у мережу цікаву переписку про справу Шеремета (фото)

понеділок, 20 січень 2020, 16:00

Відомий в Україні пранкер на прізвисько "Джокер" поспілкувався з міністром з питань ветеранів АТО Оксаною Колядою у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета в Києві. Скріншоти з розмовою він опублікував на своєму Telegram-каналі, передають Патріот...