Хіти тижня. Друг бабусь з собачками й російських кінобойовиків у рейсових автобусах: 10 фактів про "слугу" Брагара тим, хто не може заздрити мовчки раптовій славі замголови комітету Ради з питань свободи слова

За півроку своєї роботи у парламенті 25-річний Євген Брагар нічим особливим не відзначився. Колишній аспірант Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка – заступник голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова. За іронією долі саме преса та соціальні мережі за 7 днів дозволили йому стати антигероєм. А точніше – до цього доклався сам Брагар своєю недолугою поведінкою, зазначають Патріоти України.

Отже 10 фактів із життя народного обранця, впливового діяча фракції "Слуга народу" Євгена Брагара.

1. 25 років. Народився у Києві. Закінчив історичний факультет Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка. Був аспірантом. Вивчав новітню історію лівих рухів у Алжирі.

2. На президентських виборах 2019 року був довіреною особою Володимира Зеленського у Вінницькій області (ОВК № 13).

3. На дочасних парламентських виборах 2019 року обраний до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу» (№ 76). За квотою своєї фракції отримав посаду заступника парламентського комітету з питань свободи слова (голова – Нестор Шуфрич).

4. Є автором і співавтором 13 законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді.

5. Керівник груп з міжпарламентських зв’язків з Алжиром та В’єтнамом. З вересня 2019 року є членом міжфракційного об’єднання «Рівні можливості». Заступник члена Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

6. Як вказано в автобіографії, володіє російською, англійською, французькою та польською мовами.

7. У січні 2020 року публічно виступив на захист російських серіалів в Україні. 31 січня Євген Брагар офіційно подав заяву до поліції на волонтерку Анастасію Конфедерат, у якої виник конфлікт з водіями автобусу через російський серіал.

«Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Реакція соцмереж не забарилася – користувачі назвали Брагара ватником «яйцелопом» (через зворотнє фото у Facebook). Перед цим Євгеній Брагар направив депутатський запит до фірми перевізника Winew, у якому закликав «припинити будь-які утиски» водія рейсу, на якому стався конфлікт, і не звільняти його.

При цьому нардеп від «Слуги народу» зізнався, що різко негативно ставиться до закону «Про функціонування української мови як державної».

8. 31 січня 2020 року в ефірі одного із телеканалів, Євген Брагар, відповідаючи на запитання пенсіонерки з смт.Аджамка, у який спосіб їй при маленькій пенсії платити за газ, він відповів: «Продайте собаку». Після цього народний депутат став героєм численних фотожаб та мемів. Пізніше Брагар вибачився за свої висловлювання, пославшись на недосвідченість у політиці. Різко негативно відреагували на заяву Євгена і його колеги по фракції.

9. Відповідно до декларації за 2018 рік, Брагар володіє квартирою у Києві (50,8 кв.м). До обрання у парламент мав стипендію в 53 тис. 251грн на рік. Тримає у готівці 55 тис. грн.

10. Неодружений. Дітей немає.

Кажуть, що чекають "сигналів": У Кремлі зробили заяву про "готовність до прямих переговорів"

понеділок, 28 квітень 2025, 11:28

Агресорка Росія нібито чекає від Києва на сигнал про поновлення прямих переговорів. Мовляв, Москва до цього готова. Про це цинічно заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, передають Патріоти України. Речник “фюрера” нахабно каже, мовляв, сигнал про готовніс...

Навіть не приховує: Путін подякував Кім Чен Ину за те, що той направив свої війська на війну з Україною

понеділок, 28 квітень 2025, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін подякував за допомогу північнокорейським військовим, як брали участь у бойових діях у Курській області. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. "Віддаємо належне героїзму, високому рівню спеціа...