Хіти тижня. Друг прес-секретаря Путіна розповів, що Михайло Горбачов помирає (відео)

Відомий російський журналіст, головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов розповів в Києві про стан здоров'я батька перебудови, екс-президента СРСР Михайла Горбачова.

Михайло Горбачов

Про це Олексій Венедиктов заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону в прямому ефірі телеканалу "Наш", передають Патріоти України.

За його словами, останні півроку колишній глава CРCР провів в московській лікарні. "Протягом останніх двох років з ним дуже погано", - заявив Олексій Венедиктов.
Він додав, що незважаючи на проблеми зі здоров'ям Михайло Горбачов перебуває в твердому розумі, але насилу пересувається через численні захворювань.

Грабіж кораблів: Адвокат розповів, що Росія зробила з трусами українських моряків (відео)

субота, 23 листопад 2019, 0:32

Українські кораблі близько 10 місяців перебували фактично без нагляду. У Росії заявили, що деякі особисті речі українських моряків на захоплених в Керченській протоці кораблях "згнили через вогкість". Про це повідомив адвокат українських моряків Микола...

"С вероятностью 99%" Путин не будет баллотироваться в 2024-м", - російський політик (відео)

субота, 23 листопад 2019, 0:00

За словами Валентина Юмашева, Путін за два роки до президентства хотів піти з Кремля. Колишній глава адміністрації президента при Борисі Єльцині Валентин Юмашев розповів про те, скільки ще Росією керуватиме Володимир Путін. Про це повідомляють Патріоти...