Хіти тижня. "Другою людиною України" Андрія Єрмака призначила Зеленському Росія, - екс-шпигун КДБ

"від джерел, які заслуговують на довіру"

Радник Володимира Зеленського щодо зовнішньої політики, глава Офісу президента України Андрій Єрмак нібито був призначений на посаду за участю Росії. Таку заяву в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону зробив колишній розвідник КДБ, однокурсник президента Росії Юрій Швець. Запис розмови було опубліковано на YouTube- каналі Гордона, зазначають Патріоти України.

"Коли тобі агресор призначає головного радника зі взаємин із Москвою, а потім і взагалі у всій зовнішній політиці України, я просто розводжу руками", – сказав Швець.

На запитання Гордона про причини таких висновків ексрозвідник відповів: "Росія поставила, наскільки я знаю, питання про те, що Єрмак – це єдина людина, з якою Кремль буде розмовляти про врегулювання".

"Ви твердо це знаєте?" – перепитав журналіст.

"Ну як... Ви знаєте, завжди є поле для сумнівів", – виправдався Швець.

Ексрозвідник додав, що чув цю інформацію "від джерел, які заслуговують на довіру".

"У мене є підстави так вважати. Інакше поява Єрмака там взагалі незрозуміла", – сказав він.


Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

вівторок, 2 березень 2021, 13:45

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посил...

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...