Хіти тижня. "Думали, що дно, це коли закон про омріяний Росією постійний особливий статус Донбасу буде винесений на референдум? Ні, це не дно", - політолог про заяву "Слуги народу"

Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, котрий пропонував вислати інструкторів НАТО з України задля відновлення довіри з державою агресором, зробив нову гучну заяву стосовно російсько-українського замирення, зазначають Патріоти України. Це викликало справжню бурю у політичному і громадському середовищі. Свою лепту вніс і і відомий політолог Сергій Таран.

"Ми думали, що дно, це коли закон про омріяний Росією ПОСТІЙНИЙ особливий статус Донбасу буде винесений на референдум? Ні, це не дно. Цей закон на референдум не винесуть. Його просто погоджуватимуть з Росією напряму. Голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва від "Слуги" Б.Яременко так і сказав – перед тим, як винести у парламент цей закон мають обов’язково погодити з Росією, і це має бути “узгоджена позиція”, написав Таран у соцмережі.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...