Хіти тижня. Дурість чи свідома провокація? Російський військовий корабель ледь не таранив есмінець США в Аравійському морі (відео)

Під час інциденту командування американського корабля знаходилося в контакті з російським судном і просило про зміну курсу руху.

В Аравійському морі розвідувальний корабель ВМФ РФ здійснив агресивне зближення з есмінцем ВМС США і ледь не зіткнувся із ним, передають Патріоти України.

Під час інциденту в Аравійському морі командування американського корабля знаходилося в контакті з російським судном і просило про зміну курсу руху. «Прозвучали п'ять коротких сигналів, міжнародний морський сигнал про небезпеку зіткнення, і просили російський корабель змінити курс згідно з міжнародними правилами», - заявив прес-секретар 5-го флоту Джошуа Фрей.

У ВМС США стверджують, що російський військовий корабель спочатку відмовився, проте потім все ж змінив курс. «Поки російський корабель вживав заходів, початкова затримка з дотримання міжнародних правил під час здійснення агресивного підходу збільшувала ризик зіткнення», - зазначили в ВМС.

Хіти тижня. "Это растянутая смерть! Бегите, глупцы!" - Бабченко

неділя, 23 лютий 2020, 18:00

Кожна нова каденція - гірша за попередню. Це закон суспільства, що руйнується. Не впадуть. Сатрапів ніхто не покарає. Свободу ніхто не поверне... Про це у своєму блозі пише російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою...

Хіти тижня. "В марте Россия может начать новую войну?" - російський економіст

неділя, 23 лютий 2020, 17:00

"Валерий Соловей позавчера на "Эхе" предсказал к марту войну. Естественно, оговорившись, что, может, не начнут. Претензии ему предъявить нельзя будет, а репутация информированного человека укрепится", - пише у своєму блозі Дмитро Травін, передають Патр...