Хіти тижня. Дуже невдалий вибір: Генерал розвідки дав Зеленському важливу пораду

Міноборони України потрібні фахівці високого класу, які відразу включаться в роботу.

Микола Маломуж. Фото: Антикор.

Новому президенту України Володимиру Зеленському необхідно призначити на керівні посади в усі військові відомства лише професійних людей, оскільки часу на розкачку немає. Таку думку висловив екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж, коментуючи інформацію про те, що міністром оборони може стати Анатолій Гриценко, передають Патріоти України.

Що стосується військових кадрових призначень Петра Порошенка за останній тиждень, то за словами генерала, без п'яти хвилин колишній президент вчинив дуже некоректно. "У новій команді президента повинні бути професіонали. Команда Анатолія Гриценка і в мирний часом не відпрацьовувала як слід. Його концепція не передбачала створення ефективного захисту на Сході, формування ефективних збройних сил з новітньою технікою і зброєю. Безумовно, цей формат не був ворожим, але він не був націлений на швидкі реформи.

Зараз потрібно індивідуально підійти до кожного військового керівника, з огляду на його стратегічне бачення, практичні кроки, які вже були ним зроблені, а також плани на майбутнє. Ця людина не повинна півроку або рік знайомитися з Міноборони. Потрібен фахівець високого класу, який відразу включиться в роботу, а не буде вникати і скаржитися на незадовільну роботу своїх попередників, або на те, що у нього мало ресурсів", - зазначив Маломуж.

Хіти тижня. "Зеленський розділив Україну": Казарін вказав на серйозну небезпеку

п’ятниця, 20 вересень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський розділив українське суспільство на дві нерівноцінні групи - тих, хто беззастережно вірить главі держави і тих, хто абсолютно йому не довіряє. Таку думку в своєму блозі для LIGA.net висловив український журналіст Павло Каз...

Хіти тижня. "Поэтому в "Вагнере" - новый массовый набор?": Гіркін відреагував на слова Лаврова про "завершення" війни в Сирії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 2:00

Заява спікера МЗС РФ навряд чи відповідає дійсності. «Война в Сирии закончилась. Поэтому в „Вагнере“ — новый массовый набор в „песочницу“. Вот и думай — кто в данном случае выглядит полным дураком: Лавров или Пригожин?».