Хіти тижня. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві.

Володимир Фесенко

Президент України Володимир Зеленський призначив надзвичайним і повноважним послом до Франції Вадима Омельченка, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

За словами відомого українського політолога Володимира Фесенка, призначення Вадима Омельченка на посаду посла України в такій важливій країні як Франція є серйозною кадровою помилкою. "Я вважаю це кадровою помилкою. Це дуже ризиковане призначення. Франція дуже важлива для української зовнішньої політики. Там повинен працювати досвідчений кадровий дипломат, тим більше вони в Україні є. Олег Шамшур був таким", - зазначив політолог.

Він пояснив, що при тому, що Франція входить в "нормандської четвірку", зараз у Макрона дуже специфічні відносини з Володимиром Путіним. Макрон відверто заграє з лідером Кремля, збирається їхати на так званий парад в Москву. У самій Франції дуже непроста внутрішньополітична ситуація.

"У такий час потрібна людина з величезним дипломатичним досвідом, яка могла би вибудовувати гнучкі, але в той же час принципові відносини з Францією. Треба не наробити дурниць, не спровокувати конфліктні ситуації. Потрібно відчуття міжнародних відносин. Розуміння того, як працює дипломатія", - наголосив Фесенко.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...