Хіти тижня. Екс-нардеп-колаборант просить Зеленського повернути громадянство, "незаконно" відібране Порошенком

Екс-нардеп написав, що п'ятий президент України Петро Порошенко, підписаним 29 квітня 2017 року указом про позбавлення Артеменка громадянства, порушив конституційні права і свободи громадянина України.

Андрій Артеменко

Колишній народний депутат Андрій Артеменко звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про повернення йому громадянства України. Про це повідомляє інформагентство LIGA.net, в ряспоряженіі якого є копія листа Артеменка до Зеленського, передають Патріоти України.

"Названий указ має виключно політичний мотив і вибірковий характер щодо мене", - заявив Артеменко.

Він назвав дії влади морально-політичним тиском за висловлені ним ідеї і спробою перешкоджання його депутатській діяльності.

Артеменко попросив Зеленського скасувати указ Порошенко №119/2017 в частині припинення громадянства Артеменко, а також відновити його в громадянстві України.

Відзначають, що в березні 2017 року позафракційний народний депутат Андрій Артеменко, який пропонував разом з окупантами управляти Кримом, заявив, що анулював свій канадський паспорт в 2014 році і паспортів інших зарубіжних держав у нього немає, проте канадське громадянство ще діє.

Блінкен назвав країну, яка є зараз головним постачальником військового обладнання для РФ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:05

Державний секретар США Ентоні Блінкен розкритикував підтримку Китаєм російської оборонної промисловості. Він заявив, що Пекін зараз є основним постачальником критичних компонентів для російського озброєння і бере таким чином участь у війні РФ проти Укр...

Знищили зерно для Азії та Африки: РФ вдарила по порту Південний на Одещині

п’ятниця, 19 квітень 2024, 22:29

Балістичний удар, який 19 квітня російські окупанти завдали по морському порту "Південний" (Одеська обл.) знищив аграрну продукцію, яка призначалася для країн Азії та Африки, інформують Патріоти України. Як повідомили у Міністерстві відновлення України...