Хіти тижня. Екс-нардеп-колаборант просить Зеленського повернути громадянство, "незаконно" відібране Порошенком

Екс-нардеп написав, що п'ятий президент України Петро Порошенко, підписаним 29 квітня 2017 року указом про позбавлення Артеменка громадянства, порушив конституційні права і свободи громадянина України.

Андрій Артеменко

Колишній народний депутат Андрій Артеменко звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про повернення йому громадянства України. Про це повідомляє інформагентство LIGA.net, в ряспоряженіі якого є копія листа Артеменка до Зеленського, передають Патріоти України.

"Названий указ має виключно політичний мотив і вибірковий характер щодо мене", - заявив Артеменко.

Він назвав дії влади морально-політичним тиском за висловлені ним ідеї і спробою перешкоджання його депутатській діяльності.

Артеменко попросив Зеленського скасувати указ Порошенко №119/2017 в частині припинення громадянства Артеменко, а також відновити його в громадянстві України.

Відзначають, що в березні 2017 року позафракційний народний депутат Андрій Артеменко, який пропонував разом з окупантами управляти Кримом, заявив, що анулював свій канадський паспорт в 2014 році і паспортів інших зарубіжних держав у нього немає, проте канадське громадянство ще діє.

Хіти тижня. "Ображений на Майдан, його керівників та п'ять років, що був поза політикою": Волох розповів про плани Портнова щодо помсти

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:30

Зараз усі говорять про відвертий вплив Андрія Портнова на ДБР. Усі країни, де боротьба з корупцією ефективна, не мають спеціалізованих органів. Поліція розслідує все. Можливо, у наших умовах треба було їх створювати. Але поки що вони себе не виправдали...

"Посидіть у окопі "зі своєю командою", під артою та снайперським вогнем": Мережу розлютила нова заява Сивохи

п’ятниця, 15 листопад 2019, 10:58

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо розлютив українців своїм новим постом, у якому запропонував повернути ментально до України жителів Донбасу. Свої пропозиції Сивохо виклав на сторінці у Facebook, зазначивши, що метою чинної влади є діалог і примиренн...