Хіти тижня. Екс-нардеп-колаборант просить Зеленського повернути громадянство, "незаконно" відібране Порошенком

Екс-нардеп написав, що п'ятий президент України Петро Порошенко, підписаним 29 квітня 2017 року указом про позбавлення Артеменка громадянства, порушив конституційні права і свободи громадянина України.

Андрій Артеменко

Колишній народний депутат Андрій Артеменко звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про повернення йому громадянства України. Про це повідомляє інформагентство LIGA.net, в ряспоряженіі якого є копія листа Артеменка до Зеленського, передають Патріоти України.

"Названий указ має виключно політичний мотив і вибірковий характер щодо мене", - заявив Артеменко.

Він назвав дії влади морально-політичним тиском за висловлені ним ідеї і спробою перешкоджання його депутатській діяльності.

Артеменко попросив Зеленського скасувати указ Порошенко №119/2017 в частині припинення громадянства Артеменко, а також відновити його в громадянстві України.

Відзначають, що в березні 2017 року позафракційний народний депутат Андрій Артеменко, який пропонував разом з окупантами управляти Кримом, заявив, що анулював свій канадський паспорт в 2014 році і паспортів інших зарубіжних держав у нього немає, проте канадське громадянство ще діє.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...