Хіти тижня. Екс-соратник Януковича, якого підозрюють у причетності до окупації Криму, зібрався до Верховної Ради

У 2018 році екс-чиновник зізнався, що перед окупацією Криму проводив зустріч з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

Анатолій Могильов

Колишній прем'єр-міністр Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов, який перебував при владі при екс-президентові Вікторові Януковичу, вирішив балотуватися до Верховної Ради. Про своє рішення скандальний політик заявив на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Друзі, я прийняв рішення брати участь у позачергових парламентських виборах і очолити список партії "Незалежність". Парламент повинен обиратися народом на чесних виборах і працювати в інтересах народу. Ми хочемо, щоб ті, хто ганебно здала Крим своїм злочинним бездіяльністю відповіли за це", - зазначив він.

Відзначимо, що Могильов також очолював МВС України (з 11 березня 2010 року до 7 листопада 2011 року). З листопада 2011 року та до початку анексії Криму Росією він був главою Радміну АРК.
Українські політики неодноразово звинувачували Могильова в тому, що він допомагав Росії захопити півострів. Сам Могильов спочатку всі звинувачення спростовував, але в 2018 році зізнався, що перед окупацією Криму проводив зустріч з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...