Хіти тижня. Екс-спікер Генштабу ЗСУ назвав єдиний спосіб завершення війни на Донбасі (відео)

Для того, щоб захопити місто, його треба знищити вщент. Однак концепція і позиція вищого військово-політичного керівництва України спрямована на те, щоб не допустити втрат мирного населення.

Владислав Селезньов. Фото: Гордон.

Єдиний спосіб вирішити ситуацію на Сході і Півдні України – це політико-дипломатичний шлях. На цьому наполягають усі ключові постаті українського політикуму. Про це сказав військовий експерт, екс-спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

Він пояснив, що "ідея рушити армією вперед, звільняючи окуповані населені пункти від терористів, – це маячня". "Ми маємо враховувати досвід сучасних збройних конфліктів. Для того, щоб захопити місто, його треба знищити вщент. Концепція і позиція вищого військово-політичного керівництва України спрямована на те, щоб не допустити втрат мирного населення. Держава зараз перебуває у стані турбулентності, ідуть виборчі перегони і практично всі кандидати пропонують свої шляхи вирішення конфлікту – переважна більшість із політиків зосереджується саме на політико-дипломатичному вирішенні ситуації", – сказав він.

Загострення на Донбасі не пов'язане із передвиборчим процесом в Україні, переконаний експерт. Він зазначив, що причиною є сезонний фактор. "Як тільки з'являється листя на деревах, так звана "зеленка", то тоді починають активніше діяти диверсійно-розвідувальні групи. Щодо подій, пов'язаних із виборами, то безумовно, Росія уважно стежить за перебігом подій, але я не думаю, що вона стане напряму втручатися в цей процес із застосуванням збройних сил", – додав Селезньов.

"Своїх не кидаємо": РосЗМІ запанікували через організатора заворушень в Одесі

четвер, 22 серпень 2019, 20:53

Пропагандисти Кремля назвали інцидент із Євгеном Мефьодовим кричущим ставленням співробітників МЗС Росії до співвітчизника, що потрапив у важку ситуацію. Консули РФ вимагають у Євгена Мефьодова, учасника провокацій 2 травня 2014 року в Одесі, який вийш...

Москва "нервно курит", Predator Пентагону озирається: Яким буде новітній ударний україно-турецький безпілотник "Akıncı"

четвер, 22 серпень 2019, 20:45

Амбіційний проект передбачає створення серійної крилатої машини, яка не поступатиметься зударною міццю пілотованих засобів ВПС. Що є над актуальним для ЗСУ і доступним наразі всього двом-трьом технологічно високорозвинутим державам, куди РФ не потрапляє