Хіти тижня. Екс-спікер Генштабу ЗСУ назвав єдиний спосіб завершення війни на Донбасі (відео)

Для того, щоб захопити місто, його треба знищити вщент. Однак концепція і позиція вищого військово-політичного керівництва України спрямована на те, щоб не допустити втрат мирного населення.

Владислав Селезньов. Фото: Гордон.

Єдиний спосіб вирішити ситуацію на Сході і Півдні України – це політико-дипломатичний шлях. На цьому наполягають усі ключові постаті українського політикуму. Про це сказав військовий експерт, екс-спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

Він пояснив, що "ідея рушити армією вперед, звільняючи окуповані населені пункти від терористів, – це маячня". "Ми маємо враховувати досвід сучасних збройних конфліктів. Для того, щоб захопити місто, його треба знищити вщент. Концепція і позиція вищого військово-політичного керівництва України спрямована на те, щоб не допустити втрат мирного населення. Держава зараз перебуває у стані турбулентності, ідуть виборчі перегони і практично всі кандидати пропонують свої шляхи вирішення конфлікту – переважна більшість із політиків зосереджується саме на політико-дипломатичному вирішенні ситуації", – сказав він.

Загострення на Донбасі не пов'язане із передвиборчим процесом в Україні, переконаний експерт. Він зазначив, що причиною є сезонний фактор. "Як тільки з'являється листя на деревах, так звана "зеленка", то тоді починають активніше діяти диверсійно-розвідувальні групи. Щодо подій, пов'язаних із виборами, то безумовно, Росія уважно стежить за перебігом подій, але я не думаю, що вона стане напряму втручатися в цей процес із застосуванням збройних сил", – додав Селезньов.

"Нехай Росія вибирає": У Зеленського прокоментували, як вони ставляться до Медведчука

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:30

За словами глави Адміністрації президента, ані Володимир Зеленський, ані він сам ніколи не спілкувалися та незнайомі взагалі із Віктором Медведчуком. Команда президента Володимира Зеленського виступає проти того, щоб Віктор Медведчук представляв Україн...

Хіти тижня. "Пора готуватися до наступу на Донбасі", - військовий експерт

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:10

"Армія повинна завжди готуватися до звільнення захоплених територій", - заявив журналіст Роман Цимбалюк і назвав військовий шлях звільнення окупованих територій України "найкращим". "Я думаю, при правильному державному підході протягом року можна приве...