Хіти тижня. Екснардеп Лещенко розповів, хто та чому зробив вкид про бійку Баканова і Богдана

Інформацію про те, що Богдан і Баканов нібито побились, поширили відразу кілька журналістів.

Інформація про бійку голови Офісу Президента Андрія Богдана та очільника СБУ Івана Баканова виявилась фейком. Інформаційний вкид зробив перший заступник Голови СБУ Владислав Бухарєв. Конфлікт насправді є між ним та Бакановим. Про це написав екснардеп Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Лещенко зазначає, що Бухарєв зробив це, бо йому загрожує звільнення. "Щоб уникнути звільнення, Бухарев вирішив налагодити взаємини з Коломойським і трохи приперчити ситуацію в інформаційному просторі вкидом про бійку Богдана та Баканова", – додав Лещенко.
Інформацію про те, що Богдан і Баканов нібито побились, поширили кілька журналістів. Зокрема, у повідомленнях йшлося, що у Богдана навіть вибитий зуб і він уже кілька днів не ходить на роботу.
Реакція Офісу Президента
Заступник голови ОП Кирило Тимошенко наголосив, що ця інформація – брехня. Він зазначив, що навіть спростування вона не потребує, бо "є вигаданою від початку і до кінця". Самі голова СБУ та голова ОП офіційно не коментували інформацію про сутичку. Богдан лише опублікував у фейсбуці жарт на адресу Баканова: "Не попадайся на моєму шляху! Наступного разу вип'ю всю кров. Будеш кішкам хвости крутити!" А Баканов у відповідь на повідомлення журналіста лише написав: "Дуже смішно".

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...