Хіти тижня. "Епоха бідності" ж закінчилась: Нардеп від "Слуги народу "Третьякова, як голова комітету з питань соцполітики, обіцяє підвищення пенсійного віку і жалкує, що ФОПам її платять взагалі

Підняти пенсійни планку для українців до 72 років на думку пані Третьякової цілком логічно

Голова парламентського комітету з питань соцполітики, нардеп “Слуги народу” Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку для України неминуче і назвала причини, по яким таке рішення для країни необхідно. Про це представниця правлячої сили сказала в інтерв’ю “Економічній правді“, зазначають Патріоти України.

За словами Третьякової, в України є два шляхи щодо пенсійного віку. Перший варіант – залишити ситуацію з пенсіями без змін, тоді українці виходитимуть на пенсію раніше і отримуватимуть стільки, скільки зараз. Другий варіант – підвищити пенсійний вік і отримувати вищі пенсії.

На питання про те, чи підтримає МВФ підвищення пенсійного віку, нардеп відповіла, що, мабуть, так, оскільки це неминучий процес. Вона також підкреслила, що президент Володимир Зеленський проти підвищення пенсійного віку і може накласти вето на її законопроекти.

Третьякова розповіла, що для пенсійної системи орієнтиром є тривалість життя людей, які досягли пенсійного віку, тобто скільки вони живуть з моменту виходу на пенсію до смерті.

Наприклад, Японія говорить про 72 роки. Ми вже майже як Японія. Зараз у нас 11,3 млн пенсіонерів, з них більше тисячі - це люди, які досягли столітнього віку. Такого не було навіть за часів СРСР, коли у нас було 16 млн пенсіонерів, - заявила вона.

Нардеп сказала, що майбутнім поколінням доведеться платити більше податків, щоб утримувати тих, хто платить менше податків. При цьому Третьякова зазначила, що, згідно з дослідженнями Світового банку, до 2030 року за солідарною системою пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян, іншим буде нараховуватися мінімальна пенсія.

“Не потрібно було ФОПів вводити в систему пенсійного забезпечення. Це можна робити через 10-20 років. В ЄС почали включати самозайнятих в пенсійну систему з 2000-х років, коли стали багатшими”, – пояснила Третьякова.

Вона уточнила, що якщо залишити пенсійний вік таким, який він зараз, з часом ситуація буде ставати тільки гіршою, тому, ймовірно, буде прийнято рішення з 2023 року збільшувати пенсійний вік один раз на рік на один місяць. Нардеп додала, що вирівняти солідарний рівень можливо тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

З архіву ПУ. "Деда пора в Кащенко сдать": У мережі висміяли "заповіт" скандального російського письменника про переділ кордонів з Україною та Китаєм

субота, 12 червень 2021, 23:30

Чергова безглузда заява прозвучала від одного з ідеологів так званої "русской весны". Скандальний російський письменник, екс-глава Націонал-більшовицької партії і один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов у червні 2018 року відзначився чергово...

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї