Хіти тижня. Етикет дозволяє? Перша леді України в шльопанцях відвідала Національний музей Оману (фото)

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська відвідала Національний музей Оману під час перебування на відпочинку з сім’єю. Відповідне фото було опубліковано в Instagram Національного музею Оману, передають Патріоти України.

“Візит Олени Зеленської, Першої леді України, у Національний музей”, – йдеться у публікації. На фото видно, що Олена Зеленська у супроводі кількох осіб розглядає експонати.

Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:28

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патрі...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки