Хіти тижня. ​Фюреру Четвертого рейху забули надіти памперс? Путін видав свою знервованість на початку доленосної для нього зустрічі з Байденом (відео)

Диктатор поставив на карту все, або майже все. Або він щось виторгує від Заходу і на цей раз, або ризикує провалитися в тартарари слідом за набагато могутнішим СРСР

РФ Володимир Путін, ймовірно, сильно нервував на відеозустрічі з лідером демократичного світу та наймогутнішої держави, що має бюджет оборони вдесятеро більший ніж спроможна московська недоімперія, зазначають Патріоти України.

Для лідера РФ переговори з президентом США Джозефом Байденом дуже відповідальні. Адже на кон поставлені життя та смерть Четвертого рейху – його «життєвий простір».

Кадри перших секунд переговорів транслював федеральний телеканал "Росія 24. "Вітаю вас, пане президенте", - говорить у схвильований карлик. При цьому Х*йло рвано видихає, чим видає свою нервозність.

У лідера РФ чітко видно так званий "синдром неспокійних ніг" під столом. Варто нагадати, що головною темою переговорів стане Україна. Байден погодився на бесіду у зв'язку із масштабною концентрацією військ РФ на українському кордоні. Західні розвідки побоюються великого вторгнення.

Байден вже неодноразово чітко озвучував позицію, що для Росії дуже дорого коштуватиме нова ескалація на українському напрямі. Кремлю обіцяють "пекельні" санкції, які обрушать економіку РФ, а також посилення військової підтримки України.

Важливо, що Путін уже не вперше прокручує подібну історію. Весною цього року РФ також перекидала війська до України, загрожуючи вторгненням. Усе це закінчилося, як тільки Байден погодився на переговори. Російська журналістка Юлія Латиніна вважає, що військові маневри біля кордонів України для Путіна є своєрідною "формою дзвінка до Байдена". Відомо, що, окрім України, президенти обговорюють, зокрема, тему кібербезпеки. У цьому питанні Вашингтон і Москва також мають серйозні розбіжності. Раніше Пєсков поділився деталями зустрічі.

Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні, названо терміни

неділя, 22 травень 2022, 17:22

Згідно з указом президента Володимира Зеленського, воєнний стан подовжується від 05:30 25 травня 2022 року ще на 90 діб, передають Патріоти України. Слід зазначити, що в Законі України "Про правовий режим воєнного стану" не прописані обмеження щодо под...

Таких операцій в історії ще не було: Білецький розкрив деталі авіапрориву блокади Маріуполя

неділя, 22 травень 2022, 17:08

Перший командир полку "Азов" Андрій Білецький розповів про те, як українські пілоти проривали блокаду Маріуполя. Екіпажі вертольотів доставляли в заблоковане місто підкріплення, озброєння, ліки та інше найнеобхідніше захисникам Маріуполя та забирали по...