Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадськості до президента опублікував у себе в Facebook колишній депутат Верховної Ради Андрій Тетерук, зазначають Патріоти України.

Екс-нардеп нагадав, що формула Штайнмайера передбачає проведення виборів на окупованих Росією українських територіях і надання їм особливого статусу. Він також підкреслив, що реалізація зазначеної формули виносить за рамки переговорів питання деокупації Криму і залучення Росії до відповідальності в якості країни-агресора.

У зв’язку з цим Тетерук окреслив ключові елементи позиції України для переговорів у будь-якому форматі. Зокрема, всі окуповані Росією території, в тому числі і Крим, повинні бути повернуті під контроль України; всі російські окупаційні сили повинні покинути територію України без будь-яких умов; Кремль повинен звільнити всіх незаконно утримуваних українців; Україна повинна повністю відновити контроль на ділянці кордону з Росією; на окупованих територіях не повинні проводиться якісь вибори, при цьому самим територіях не повинен присвоюватися статус особливих; Україна повинна вимагати повного відшкодування збитків, заподіяних агресією і окупацією.

“Закликаємо президента України дотримуватися саме такої позиції. Глава держави повинен усвідомлювати, що український народ не погодиться з принизливим миром і буде чинити опір будь-яким спробам нав’язати капітуляцію перед Кремлем”, – додав Тетерук.

Хіти тижня. Скільки українців довіряють Зеленському і кого вважають кращим президентом: Соціологи оприлюднили дані (інфографіка)

понеділок, 25 травень 2020, 11:00

При цьому спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкова довіряють 25%, не довіряють – 33%, прем'єр-міністру Денису Шмигалю довіряють тільки 14%, а 39% – не довіряють. До всіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому співголові фракції ОПЗЖ Юрію ...

Хіти тижня. "Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 25 травень 2020, 10:00

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами. "Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю...