Хіти тижня. "Гадюки-придворні" та "родичі-лицеміри": Меган Маркл та принц Гаррі розповіли, чим їх образила королівська родина

Меган і Гаррі були незадоволені тим, що кращі ролі дістаються принцу Вільяму і Кейт Міддлтон - а їм самим відводять роль «запасного колеса».

Гаррі та Меган не подобалася відведена їм роль. Фото: Рейтерс.

У серпні в продаж надійде книга «У пошуках свободи. Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім'ї» авторства журналістів Омід Скобі і Керолін Дюран. У ній буде викладена історія принца Гаррі та його дружини Меган Маркл - такою, якою вони бачать її самі, повідомляють Патріоти України.

Хоча герцог і герцогиня Сассекські, що схвалили цей проект, не давали Скобі і Дюран інтерв'ю особисто. Від їх імені в основному говорять їхні близькі друзі і наближені. Частину інформації, опублікованої в книзі, вже розкрило британське видання The Times. Так, в біографії Сассексів йдеться, що вони були ображені тим, що їх "засовують" на задній план члени королівської сім'ї та «гадюки-придворні», яких мати Гаррі принцеса Діана називала «люди в сірих костюмах».

Меган і Гаррі були незадоволені тим, що кращі ролі дістаються принцу Вільяму і Кейт Міддлтон - а їм самим відводять роль «запасного колеса». І відчували «недолік підтримки» з боку сім'ї. На думку подружжя, таке ставлення було викликано страхом, що своєю популярністю вони можуть затьмарити більш високопоставлених родичів.

Меган в сльозах зізнавалася друзям, що «пожертвувала всім заради Гаррі і його сім'ї», а в результаті у неї не залишилося іншого вибору, окрім як покинути цю сім'ю, монархію і Великобританію. Хоча вона всіма силами намагалася цього уникнути. Стверджується, що рішення в підсумку прийняв Гаррі, який в глибині душі давно цього хотів. Меган лише допомогла «відкрити йому двері».
Гаррі відчував, що до нього при дворі ставляться зневажливо, вважаючи його занадто «чутливим і відвертим». Що «старій гвардії» не подобається Меган, і вони «не зупиняться ні перед чим, щоб ускладнити їй життя».
Оголошення, зроблене Меган і Гаррі в Instagram 8 січня про те, що вони залишають королівську сім'ю, приголомшило королеву. Онук і його дружина, які прагнули до самостійності, не поставили Єлизавету II до відома про те, що збираються заявити про це публічно, не обговоривши спочатку всі деталі такого кроку.
Відносини Сассексів і Кембриджів, які дали тріщину після того, як Вільям засумнівався, чи не поспішає Гаррі з одруженням, настільки погіршилися, що на останньому публічному заході (церковній службі в честь Дня Співдружності), в якому взяли участь Гаррі і Меган, ці дві пари взагалі не спілкувалися між собою. Кейт навіть уникала зустрічатися з Меган очима, хоча та весь час намагалася зловити її погляд. Вільям також вдавав, що не помічає присутності молодшого брата.

"Наши ребята вывезли хозяина этого дома, был богатый и против "республики": Найманець "ДНР" розповів про вбивства цивільних (відео)

неділя, 7 березень 2021, 13:58

Бути забезпеченою людиною та проти "русского мира" - це смертельно небезпечне поєднання на окупованих територіях. Володимир Веселкин, глава військово-цивільної адміністрації Зайцевого, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук відео, на якому представник...

Хіти тижня. "Украина и Россия разошлись на развилке и больше уже не сойдутся. Глубина деградации РФ может опережать даже самые смелые прогнозы", - Казарін

неділя, 7 березень 2021, 13:00

"Не надо обсуждать российскую оппозицию. Потому что в России нет оппозиции. Все просто. Оппозиция должна бороться за власть, а в России это невозможно. Политическое поле силовики каждый день удобряют машинным маслом. Несистемные ребята не имеют ни един...