Хіти тижня. Ганьба на весь світ: Російський дипломат покидає Чехію через скандал з квартирами у Празі

Квартири здавали в оренду людям без контракту, і вони сплачували оренду готівкою безпосередньо в посольство Росії.

Співробітник російського посольства у Празі Олександр Терентьєв, відкликання якого від Москви вимагало МЗС Чехії, покидає країну. Про це повідомляє Deník N, передають Патріоти України.

Як відомо, у березні чеське видання заявило, що російське посольство в Празі отримує прибуток від здачі в оренду майже двох сотень квартир в чотирьох будинках у районі Прагa 6, призначених для російських дипломатів.

«Їхній адміністратор Олександр Терентьєв нині покидає Чехію», - говориться у матеріалі, який вийде завтра, 30 липня. Раніше чеські ЗМІ повідомили про те, що російське посольство в Празі отримує прибуток від оренди квартир, призначених для російських дипломатів. Квартири здають в оренду людям без контракту, і вони сплачують оренду готівкою безпосередньо в посольство Росії.

В МЗС Чехії підтвердили, що квартири в чотирьох будинках належать чеській державі і надані російському посольству для її дипломатів на невизначений період часу до падіння комунізму 1989 року. Міністерство закордонних справ Чеської Республіки викликало посла Росії в Чехії Александра Змеєвського через скандал із квартирами у Празі.

Показали масу слабких місць Кремля: У легіоні "Свобода Росії" розповіли про рейди на Бєлгородщині

субота, 10 червень 2023, 21:36

Так звана "сіра зона" в Білгородській області РФ знаходиться під контролем легіону "Свобода Росії". Про це виданню "Апостроф" розповів представник легіону "Свобода Росії" із позивним "Цезар", передають Патріоти України. Він не став описувати подробиці,...

У росіян колосальні втрати на Таврійському напрямку. Генерал Тарнавський оприлюднив подробиці

субота, 10 червень 2023, 21:30

Українські захисники завдають окупантам відчутної шкоди – за добу втрати росіян на Таврійському напрямку вбитими та пораненими склали понад сім рот. Про це командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський розповів в...