Хіти тижня. Ганьба на весь світ: Російський дипломат покидає Чехію через скандал з квартирами у Празі

Квартири здавали в оренду людям без контракту, і вони сплачували оренду готівкою безпосередньо в посольство Росії.

Співробітник російського посольства у Празі Олександр Терентьєв, відкликання якого від Москви вимагало МЗС Чехії, покидає країну. Про це повідомляє Deník N, передають Патріоти України.

Як відомо, у березні чеське видання заявило, що російське посольство в Празі отримує прибуток від здачі в оренду майже двох сотень квартир в чотирьох будинках у районі Прагa 6, призначених для російських дипломатів.

«Їхній адміністратор Олександр Терентьєв нині покидає Чехію», - говориться у матеріалі, який вийде завтра, 30 липня. Раніше чеські ЗМІ повідомили про те, що російське посольство в Празі отримує прибуток від оренди квартир, призначених для російських дипломатів. Квартири здають в оренду людям без контракту, і вони сплачують оренду готівкою безпосередньо в посольство Росії.

В МЗС Чехії підтвердили, що квартири в чотирьох будинках належать чеській державі і надані російському посольству для її дипломатів на невизначений період часу до падіння комунізму 1989 року. Міністерство закордонних справ Чеської Республіки викликало посла Росії в Чехії Александра Змеєвського через скандал із квартирами у Празі.

На Донеччині ліквідовано чергового розвідника-снайпера спецназу ЗС РФ (фото)

середа, 25 травень 2022, 23:28

На Донецькому напрямку знищено ще одного розвідника-снайпера спецназу ЗС РФ. Про це написав у своєму телеграм-каналі російський пропагандист «Репортер Руденко», передають Патріоти України.

Гроші будуть передані на потреби ЗСУ: Charlie Hebdo випустив "український" номер (фото)

середа, 25 травень 2022, 23:14

Скандальний французький сатиричний журнал Charlie Hebdo зробив "український" номер, розмістивши у ньому роботи українських карикатуристів. Про це повідомило французьке видання Figaro, передають Патріоти України. "Відповідайте на ракети сміхом" розмісти...