Хіти тижня. "Ганя Герман примудрилась перетворити просто брехню на якесь челябінське хардкорне порно, настояне на "скрєпах", - Голобуцький (відео)

"П'ята колона" в особі "Страна.уа" не заморочується жодними комплексами і зняла цілий фільм до річниці своєї зради "Майдан. 8 лет спустя". Один з головних героїв - ясно що Янукович. Котрого взялись чи то вибілювати, чи взагалі святого ліпити", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Святого з Януковича на камеру ліпила Ганя Герман як найбільш досвідчена в цій справі: "Он вышел с тыльной двери в одной рубашке. Я никогда не видела его в одной рубашке, без галстука в рабочем кабинете! Он был бледный, как вот эта стена. Он садится и говорит: "Мне эта жизнь не нужна. Мне такая жизнь не нужна. Мне никто никогда не поверит, что я не повинен в этой смерти. Было видно, что этот человек близок к тому, чтобы покончить с собой. Я тогда впервые в жизни прикоснулась к нему физически. Я до этого никогда не прикасалась к нему. Встала, подошла и положила руку ему на плечо и говорю: "Виктор Федорович, что вы такое говорите? Ваша жизнь не вам принадлежит, а народу, вы не имеете права ей распоряжаться". Мы долго говорили в эту ночь. Мы потом ушли. Но эта ночь его абсолютно поменяла. Майдановцы мне говорили, что Януковича посадят в клетку, будут возить по Майдану и проносить тела убитых возле него. Янукович знал этот сценарий".
Блювотно, але факт: 62-річна Герман примудрилась перетворити просто брехню на якесь челябінське хардкорне порно, настояне на скрєпах. А як же ж, вона "фізично доторкнулась" до самого Залізного хазяїна! Чи існує хтось, кого не знудить від цієї сцени?
--
Таке враження, що хтось вирішив - зараз ідеальний момент для конкурсу "чия зрада більша". Хтось, здається, хоче продемонструвати, що Янукович не "чемпіон зради". Він продав суверенітет України Кремлю за 3 мільярди і дав відмашку на відстріл українців та початок окупації. Але на той момент ще не було війни, всі території були під нашим суверенітетом - тобто, він зраджував державу в не такий вже й проблемний момент. І його скромну зраду вже давно перебили значно більші зрадники".

"Не можу пробачити слабкість": Арестович - про причину звільнення з Офісу президента

середа, 19 січень 2022, 22:11

Олексій Арестович пояснив причину звільнення з посад радника глави Офісу президента та спікера української делегації у Тристоронній контактній групі. За його словами, держава виявила слабкість під час зустрічі п'ятого президента України Петра Порошенка...

"Зараз час... зачинити кришку піаніно": Порошенко на порозі суду потролив Зеленського

середа, 19 січень 2022, 21:28

Колишній президент України Петро Порошенко жорстко пожартував над главою країни Володимиром Зеленським 19 січня після того, як суд призначив йому запобіжний захід у так званій “вугільній справі”. Заяву він зробив на порозі Печерського райсуду Києва, пе...