Хіти тижня. "Гарматне м'ясо" Путіна, приховане, бо "засмажене": Журналісти знайшли в Підмосков'ї могили російських солдатів, загиблих на Донбасі

З початку бойових дій на сході України російські офіційні особи повторюють, що регулярна армія в них не бере участі, а дані про втрати російських збройних сил в Сирії міністерство оборони розкриває не завжди і не в повному обсязі.

Журналістське розслідування встановило, що кілька похованих в Росії солдат і офіцерів загинули в боях на Донбасі. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

Група незалежних розслідувачів збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила в підмосковному Солнєчногорську могилу офіцера Сил спеціальних операцій Сергія Суслова. Він був нагороджений медалями «За приєднання Криму» і «За відвагу», а посмертно став кавалером ордена «Мужності». Місце загибелі офіцера невідоме. Дата його смерті - 14 червня 2014 року, в цей час в Україні йшли бої за Маріуполь.
Сергій Федчик і Вадим Василевський загинули в липні і серпні 2014 року. Передбачається, що це сталося в боях за луганський аеропорт. Росіяни входили до складу приватної військової компанії «Вагнер».

Старший лейтенант Євген Трундаєв, герой Росії, похований в підмосковному Зарайську. Дата його смерті - 15 жовтня 2014 року. За даними журналістів, Трундаєв і ще кілька військових інструкторів з РФ загинули в Луганській області в районі села Сміле.

А в селищі Сєвєроонежськ Архангельської області на пам'ятному камені «Воїнам-землякам, полеглим за Батьківщину» прямо вказано, що старший сержант Леонід Юрійович Кічаткін 20.08.2014 загинув в Україні.

Нардеп від "Слуги народу" заявив про вихід з партії: Політик повідомив про жахливу корупцію у лавах Зе-команди і звернувся особисто до Зеленського

неділя, 27 вересень 2020, 8:40

Каже всі місця в списках партії на виборах продані. Чи дослухається президент до акту відчаю нардепа, чи запише його у чергові "мікроби", що оббрехав експерта в "корабельних соснах" і "робочих баб" та пов'язаних з ним осіб у Раді та на Банковій? Народ...