Хіти тижня. "Гарматне м'ясо" Путіна, приховане, бо "засмажене": Журналісти знайшли в Підмосков'ї могили російських солдатів, загиблих на Донбасі

З початку бойових дій на сході України російські офіційні особи повторюють, що регулярна армія в них не бере участі, а дані про втрати російських збройних сил в Сирії міністерство оборони розкриває не завжди і не в повному обсязі.

Журналістське розслідування встановило, що кілька похованих в Росії солдат і офіцерів загинули в боях на Донбасі. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

Група незалежних розслідувачів збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила в підмосковному Солнєчногорську могилу офіцера Сил спеціальних операцій Сергія Суслова. Він був нагороджений медалями «За приєднання Криму» і «За відвагу», а посмертно став кавалером ордена «Мужності». Місце загибелі офіцера невідоме. Дата його смерті - 14 червня 2014 року, в цей час в Україні йшли бої за Маріуполь.
Сергій Федчик і Вадим Василевський загинули в липні і серпні 2014 року. Передбачається, що це сталося в боях за луганський аеропорт. Росіяни входили до складу приватної військової компанії «Вагнер».

Старший лейтенант Євген Трундаєв, герой Росії, похований в підмосковному Зарайську. Дата його смерті - 15 жовтня 2014 року. За даними журналістів, Трундаєв і ще кілька військових інструкторів з РФ загинули в Луганській області в районі села Сміле.

А в селищі Сєвєроонежськ Архангельської області на пам'ятному камені «Воїнам-землякам, полеглим за Батьківщину» прямо вказано, що старший сержант Леонід Юрійович Кічаткін 20.08.2014 загинув в Україні.

Ветерана українського футболу у Москві хочуть засудити до 16 років за шпигунство

четвер, 26 листопад 2020, 20:22

Держзвинувачення Росії попросило Московський міський суд присудити 16 років колонії колишньому українському футболісту Василю Василенку, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Московського міського суду. Ветерана спорту обвинувачують...

Українські розвідники підірвали на Донбасі БТР російських військових (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:15

Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. "Знищення шляхом підриву на міні БТР-80 9 ОМСП бойовиків. Міна була встановлена українськими...