Хіти тижня. "Газпром" вже український!": На Росії вибухнув скандал через газові переговори з Києвом

Росіяни вкрай болісно сприйняли новину про те, що Газпрому, можливо, доведеться погашати борги перед Україною "натурою" - поставками газу. Вони побачили очевидне - з корпорацією, яку Кремль перетворив на знаряддя шантажу, справи кепські.

З нервовою заявою про Газпром виступив впливовий російський Telegram-канал "Майстер пера", передають Патріоти України.
Київ і Москва у Відні обговорили можливість того, що Росія буде погашати борги прямими поставками газу. Мова про близько 3 мільярди доларів, які Газпром зобов'язав виплатити українцям Стокгольмський арбітраж. Є висока ймовірність, що Кремль погодиться на такий сценарій, щоб уникнути примусової конфіскації активів Газпрому на користь України по всьому світу.

"Майстра пера" такі новини дуже засмутили. "Чи російський ще Газпром, або вже український? Судячи з того, що міністр Новак практично погодив у Відні виплату Україні 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу (віддавати вирішено газом), а Україна виставляє новий позов на 12,5 млрд (який може бути врегульовано в досудовому порядку), справа йде до національної ганьби національного надбання", - констатував блогер.

Він попередив, що незабаром претензії українців та інших клієнтів і партнерів Газпрому можуть досягти суми досить бідної капіталізації корпорації - 100 мільярдів доларів. "Як би не довелося міністру Новаку в досяжному для огляду майбутньому торгуватися з опонентами з приводу ямальських газових родовищ у формулі гібридної оплати по програним арбитражам", - передрік "Майстер пера" сумне майбутньої Газпрому.

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...