
"Майстра пера" такі новини дуже засмутили. "Чи російський ще Газпром, або вже український? Судячи з того, що міністр Новак практично погодив у Відні виплату Україні 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу (віддавати вирішено газом), а Україна виставляє новий позов на 12,5 млрд (який може бути врегульовано в досудовому порядку), справа йде до національної ганьби національного надбання", - констатував блогер.
Він попередив, що незабаром претензії українців та інших клієнтів і партнерів Газпрому можуть досягти суми досить бідної капіталізації корпорації - 100 мільярдів доларів. "Як би не довелося міністру Новаку в досяжному для огляду майбутньому торгуватися з опонентами з приводу ямальських газових родовищ у формулі гібридної оплати по програним арбитражам", - передрік "Майстер пера" сумне майбутньої Газпрому.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...