
У момент початку агресії проти України Росія планувала захопити весь південь країни, і єдине, що завадило окупантам – єдність українців. Про це в аеропорту Бориспіль заявив недавній політв’язень Микола Карпюк, передають Патріоти України.
«Уявіть собі. Генерал-лейтенант ФСБ вперше мені ці слова сказав у квітні 2014 року, а потім тричі мені повторював: “Миколо, ви думаєте нам Донбас потрібен. Навіщо він нам потрібен, туди ж неміряно грошей треба вкласти. Нам потрібен південь України, Одеса, Миколаїв, Херсон і взагалі ми забираємо у вас лівобережну Україну. От тільки досі не вирішили, Київ забрати собі або віддати Заходу. А це нехай Захід забирає, нехай поляки забирають», – сказав Карпюк.
Чоловік наполягає, що представник країни-агресора був щирий, а не “гнав понти”, повторена ця теза була тричі.
«Це був реальний план, я бачив по його очах. Це був реальний план, але чому він не вийшов. Вони розраховували на розвал України. Ви це не допустили. Єдина зброя, яку протиставили - це ваша єдність. І якщо ми будемо і далі проявляти єдність і солідарність – нічого у них не вийде, а у нас все вийде», – резюмував Карпюк.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...