Хіти тижня. "Героїчні фашисти": На Росії знову осоромилися з плакатом до 9 травня (фотофакт)

У російському місті Таганрозі терміново демонтували банер, підготовлений до ювілейного святкування 9 травня. На ньому були зображені німецькі солдати.

Фото і відео цього банера опублікував в соціальній мережі житель міста Андрій Розкішний, передають Патріоти України.

На одному зі знімків зображені солдати, які оточили танк. За словами фахівців, їхня уніформа, каски і погони точно вказують на те, що це німецькі солдати. Фотографія ілюструє вантаження десанту на броню одного з наймасовіших танків німецького Вермахту в районі Вязьми в жовтні 1941 року.

На другому знімку зображені маршируючі військові німецькі музиканти.

Після активного обговорення цього конфузу в групі "Таганрозький краєзнавець" в соцмережі Facebook банер по-швидкому демонтували.

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...