Хіти тижня. "Герои твои, Россия": Стало відомо ім'я путінського найманця, який катував і стратив сирійця (фото)

В інтернеті активно поширюється відео, зняте в 2017 році в Сирії, на якому, імовірно, бійці ПВК «Вагнер» катують і вбивають місцевих жителів.

На ролику, що демонструвався виданням, люди, які говорять російською мовою, приховуючи особи і без відзнак, катують сирійця, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. Далі - мовою оригіналу:

"Прошло два года после события и личность одного из палачей удалось узнать «Новой газете». Оказалось, что один из убийц — действительно боевик ЧВК «Вагнер».

Отмечается, что в ноябре нынешнего года в сети появились три новых ролика, снятые во время того убийства. На них можно видеть, что жертва лежит на земле, а ее избивают кувалдой, после чего ножом отрезают голову и отрубают руки лопатой. После чего несчастного за ноги вешают, обливают горючей смесью и сжигают. Наблюдающие при этом шутят и одобряют происходящее.

Между тем в какой-то момент на видео появляется открытое лицо одного из убийц. Журналисты с помощью сервиса FindClone нашли его страницу во «ВКонтакте». Издание считает, что речь идет о Станиславе Д., чья копия паспорта имеется у редакции.

Журналисты считают, что палач служил в разведке ЧВК минимум с 2016 года и занимался разведкой. До этого был полицейским в Ставрополье. На просьбу подтвердит или опровергнуть личность мужа жена Станислава ответила предположением, что журналисты ошиблись и закрыла аккаунт в «ВКонтакте».

Отметим, что убитый – Hamadi Taha Al-Boutah из Хариты. Он работал в Ливане и вернулся в Сирию к родным. Казнь происходило на територии газоперерабатывающей станции Al Shaer GGS."

З архіву ПУ. Стиль правління "95-го кварталу": Мер Черкас показав, які "гумористичні" погрози до нього надходять з Банкової через послаблення карантину для бізнесу

четвер, 6 травень 2021, 4:00

Так Бондаренко опублікував фото свого телефону, на якому відкрите листування з Трофімовим, він останній раз попереджає мера про щось. "Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатим пледом...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча просила допомоги у нардепа щодо вступу сина до виша (фото)

четвер, 6 травень 2021, 2:00

Народний депутат України від "Слуги народу" Сергій Бабак під час засідання Верховної Ради листувався зі співбесідницею, підписаною як Слава Фролова. Ймовірно, українська телеведуча та світська левиця просила у парламентарія допомоги в питанні вступу її...