Хіти тижня. Гіркін заявив киянам, що вони росіяни, а "мать городов русских" мусить увійти до недонадімперії

Колишній ватажок "ДНР", одіозний терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що українська нація нібито є всього лише політичною категорією і замарив захопленням Києва.

Ігор Гіркін (Стрєлков)

Так, в інтерв'ю росЗМІ Гіркін оголосив, що "подавляющая часть украинского народа — это русские люди", передають Патріоти України.

"Українці – це політична категорія. Так, за сто років відповідного виховання вона пустила певні коріння. В першу чергу – за лінією Керзона, на території колишньої Австро-Угорської імперії. Ось там українська нація, може бути, навіть і склалася в якійсь мірі. Але все, що східніше, – це росіяни", – прозвучало з його вуст.

При цьому Стрєлков наважився назвати Київ російським містом. "І ті з них, хто вважає себе представниками української нації, – або люди, обдурені пресою, або політичні шулери. Київ – таке ж російське місто, як Новосибірськ, Москва, Владивосток або Мурманськ", – сказав терорист.

Екс-нардепу "фронтовику" повідомили про підозру через приховування 4,7 мільярда гривень боргів

вівторок, 19 листопад 2019, 22:28

Дії колишнього парламентаря кваліфіковані за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України. Екс-нардепу Денису Дзензерському повідомили про підозру у недекларуванні 4,7 мільярдів гривень фінансових зобов'язань. Про це повідомляють Патріо...

"Вкрали тисячу доларів, а повертають сто": Глава МЗС Литви прокоментував повернення РФ українських кораблів

вівторок, 19 листопад 2019, 22:14

Повернення Україні кораблів не слід оцінювати як якийсь особливий прогрес. Це певний крок, тому що так мало бути. Міністр сказав, що повернення судів слід порівняти з ситуацією, «коли хтось вкрав тисячу доларів, а потім повертає сто». «Можливо це і гру...