Хіти тижня. "Гномик" у гонитві за Х*йлом: Медведєв погорів на махінаціях зі зростом

Інцидент стався під час зустрічі з колишнім президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва впіймали на хитрощах з ростом, розповідає політолог Олексій Голобуцький в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

На фото Медведєв зрівнявся ростом з Назарбаєвим, однак за офіційними даними росіянин набагато нижчий - 163 см проти 170.

"Вони вже і Медведєва почали на високі підбори ставити? Інакше як ще він міг виявитися вищим за Назарбаєва?" - здивувався він.


Мільйонні доходи, авто та нерухомість: Оприлюднено декларацію спікера Ради Разумкова

субота, 30 травень 2020, 16:30

Голова Верховної Ради минулого року отримав 1,3 млн грн доходів та позичив третій особі 26,7 млн грн. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков за минулий рік задекларував 1,27 млн грн доходів, а також позичив 26,7 млн грн третій особі. Про це вказано у де...

Хіти тижня. Московський патріархат в Офісі президента. Як перший заступник голови ОП толерує "русский мир" і розповсюдження коронавірусу в Україні (відео)

субота, 30 травень 2020, 16:00

Журналіст Богдан Буткевич розповість про те, хто пролобіював певну індульгенцію для представників російської православної церкви в Україні, котра, нагадує жкрналіст, стала головним з головних розсадників коронавірусної хвороби. Отже, хто ж ця людина? "...