Хіти тижня. "Готовы к военным поворотам!": У РФ влаштували істерику через рішення НАТО щодо Керченської протоки

У Росії опором зустріли заяву НАТО про пропуск кораблів Альянсу в Азовське море. Секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що рішення про прохід кораблів через Керченську протоку має бути прийнято тільки після надходження відповідного запиту, повідомляють Патріоти України.

"Коли піде питання, тоді і буде рішення прийматися. Йдеться про закритое водоймище. Тут окреме питання і гіпотетично я б не став міркувати. Може йти мова про якесь конкретний випадок. Існує певна система нотифікації подібних планів, яка повинна виконуватися", – повідомив він.

Також Пєсков додав, що існує особливий режим перебування військових кораблів в Чорному морі, який був зафіксований Конвенцією Монтре і повинен виконуватися. Крім того, в Кремлі негативно поставилися до заяви представника США при НАТО Кей Бейлі Хатчінсон про підготовку пакету заходів зі стримування РФ в Чорноморському басейні, зокрема, планами направити кораблі для забезпечення проходу українських судів через Керченську протоку.

"(Ставимося) негативно. Ми не розуміємо, що мається на увазі. Ситуація з Керченською протокою і судноплавством там добре відома - відповідно до міжнародного права і міжнародними законами. Позиція РФ вельми послідовна, і вона теж добре відома", – підкреслив він.

Крім того, Росія готова в разі необхідності вжити військово-технічні заходи у відповідь на анонсовані дії НАТО в Чорному морі.

"Ми уважно оцінимо ситуацію. Якщо будуть потрібні з нашого боку додаткові військово-технічні заходи, ми їх приймемо ... з військової точки зору ми, зрозуміло, готові до будь-яких можливих поворотів в сфері військової безпеки", – заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко.


Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...

Місцевих заспокоюють, що це "просто обстрілювали Харків": У Бєлгородській області знову "бавовна" (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:29

Пізно ввечері, 30 березня, у Бєлгородській області лунали вибухи. Про це повідомляли місцеві жителі в соцмережах, публікуючи відповідні відео, передають Патріоти України. Місцеві жителі скаржаться на "громкие хлопки". Водночас, проросійські пабліки зап...