Хіти тижня. "Готовы к военным поворотам!": У РФ влаштували істерику через рішення НАТО щодо Керченської протоки

У Росії опором зустріли заяву НАТО про пропуск кораблів Альянсу в Азовське море. Секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що рішення про прохід кораблів через Керченську протоку має бути прийнято тільки після надходження відповідного запиту, повідомляють Патріоти України.

"Коли піде питання, тоді і буде рішення прийматися. Йдеться про закритое водоймище. Тут окреме питання і гіпотетично я б не став міркувати. Може йти мова про якесь конкретний випадок. Існує певна система нотифікації подібних планів, яка повинна виконуватися", – повідомив він.

Також Пєсков додав, що існує особливий режим перебування військових кораблів в Чорному морі, який був зафіксований Конвенцією Монтре і повинен виконуватися. Крім того, в Кремлі негативно поставилися до заяви представника США при НАТО Кей Бейлі Хатчінсон про підготовку пакету заходів зі стримування РФ в Чорноморському басейні, зокрема, планами направити кораблі для забезпечення проходу українських судів через Керченську протоку.

"(Ставимося) негативно. Ми не розуміємо, що мається на увазі. Ситуація з Керченською протокою і судноплавством там добре відома - відповідно до міжнародного права і міжнародними законами. Позиція РФ вельми послідовна, і вона теж добре відома", – підкреслив він.

Крім того, Росія готова в разі необхідності вжити військово-технічні заходи у відповідь на анонсовані дії НАТО в Чорному морі.

"Ми уважно оцінимо ситуацію. Якщо будуть потрібні з нашого боку додаткові військово-технічні заходи, ми їх приймемо ... з військової точки зору ми, зрозуміло, готові до будь-яких можливих поворотів в сфері військової безпеки", – заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко.


Одесу і Миколаївщину окупанти атакували дронами, збити вдалося не усі

п’ятниця, 30 вересень 2022, 0:26

Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, пер...

"Мав приємність побачити мого друга Олексія Резнікова": Міністр оборони Британії таємно відвідав Київ

четвер, 29 вересень 2022, 23:53

Міністр оборони Великої Британії цього тижня таємно відвідував Київ, де зокрема зустрічався з українським колегою Олексієм Резніковим. Про це Бен Воллес 29 вересня написав у Twitter, передають Патріоти України. "Цього тижня мав приємність відвідати сво...