Хіти тижня. "Говорить англійською!": Кремлівський пропаганд*н сказився через "зближення" США з другом Росії

Багатьох росіян також розлютив цей факт, вони стали звинувачувати лідера Казахстану в спробах зближення зі Штатами й перейшли на образи.

Російського пропагандиста Дмитра Смирнова розлютило спілкування глави Казахстану Касим-Жомарта Токаєва з держсекретарем США Майком Помпео англійською мовою, передають Патріоти України.

"Токаєв на зустрічі з Помпео говорить англійською. Що дуже прогресивно, але порушення протоколу", – заявив рупор Кремля.

Багатьох росіян також розлютив цей факт, вони стали звинувачувати лідера Казахстану в спробах зближення зі Штатами й перейшли на образи. Водночас безліч користувачів позитивно поставилися до цього моменту, закликавши громадян РФ звертати увагу на свої проблеми, а не чужі справи.

"Тобто Зеленський повинен із Путіним українською розмовляти, а Лукашенко білоруською?", "Всі тікають від великої ітамогутньої Росії, що встала з колін?", "А те, що з Путіним він говорить російською, не порушує протокол?", "МЗС РФ протест з цієї нагоди готує?" "Казахобандерівці, так Дімо?", "Не потрібно заздрити, що ваш дід тільки російською вміє", – пишуть вони.


Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...