Хіти тижня. Грузія "відшила" прихильників Росії і стала на захист ПЦУ

Патріархія Грузії відмовилася їхати на нараду предстоятелів помісних церков у Йорданії, скликану прихильниками Російської православної церкви для обговорення автокефалії Православної церкви України.

Відповідну відмову було направлено Єрусалимському Патріарху Феофілу III. Копію листа опублікував отець Андрій Джагмаідзе, передають Патріоти України з посиланням на Грузія.Оnline.

Відзначається, що запрошення перших керівників Церкви і їх представників для обговорення проблем є привілеєм Вселенського Патріарха. До того ж в Грузії підкреслили, що не збираються їхати на нараду, на якій будуть відсутні представники церков інших країн.

"Ми поділяємо вашу позицію і, з огляду на серйозність ситуації щодо проблематичних питань ми вважаємо за необхідне зустрітися і обговорити ці питання разом, але це, якщо ми хочемо отримати результати, має бути зроблено за участю всіх церков", – написано в листі Патріарха Іллі II.

Скликати вселенські збори, яким категорично противитися Вселенський Патріархат Константинопольський, Патріарх Єрусалимський вирішив після свого візиту в Росію. Від участі раніше відмовилися Кіпрський архієпископ Хризостом і Афінський Ієронім.

Хіти тижня. "Зеленський особисто давав згоду на "консультативну раду" з терористами "Л/ДНР", - Бабін

понеділок, 30 березень 2020, 10:30

За словами експерта, це рішення "було попередньо обговорено та схвалено у "нормандському форматі". Рішення від 11 березня 2020 року про перспективу утворення «консультативної ради» з терористичними організаціями «ДНР»-»ЛНР» насправді не було ініціативо...

Хіти тижня. Найнеобхідніше під час карантину? Кабмін купує 140 штук сувенірного "Скіфського золота" за 199 тис. грн і запонки за 43 тис. грн

понеділок, 30 березень 2020, 10:00

Презентації Гончарука порівняно з цим просто "квіточки"... Під час кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України купує 140 штук сувенірних наборів "Скіфське золото" за 199 тис. грн. Про це на сторінці в фейсбуці пише Іван Лахтіонов, проє...