Хіти тижня. "І це тільки початок": У "ДНР" почались масові арешти найманців (документ)

Керівники "народної міліції" навіть зробили заготовку, в яку тільки прізвище треба вписати.

У мережі з'явився документ "МВС ДНР", який свідчить про те, що на тимчасово окупованій території Донецької області почалися масові арешти терористів, причетних до кримінальних злочинів. Його опублікував на своїй сторінці в Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.

На бланку містяться порожні графи, куди окупанти просто вписують імена своїх товаришів по службі, які попалися на злочинах проти мирного населення. "На окупованих територіях стільки "захисничків", яких заарештовують за злочини проти мирного населення, що керівники "народної міліції" навіть зробили заготовку, в яку тільки прізвище треба вписати. Просто не встигають навіть набрати текст. Вітання "народній міліції" та "МДБ", паролі на поштовиках та компах змінювати пізно. Далі буде. Це тільки початок", – написав захисник України.

В оприлюдненому ним документі міститься звернення до "заступника генпрокурора ДНР". Зокрема, його просять надати інформацію про місця та тривалість проходження служби, звання і нагороди найманців "народної міліції ДНР", які підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень.

Оскільки бланк має вигляд шаблону для заповнення, найімовірніше, такі випадки не є поодинокими на території, тимчасово непідконтрольній уряду України.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...