Хіти тижня. "Я б тобою машину мити не став. Закрий рот і сиди": В'ятрович і Червоненко зчепилися в прямому ефірі (відео)

Колишній голова Інституту пам'яті Володимир В'ятрович поскандалив в прямому ефірі з екс-міністром транспорту Євгеном Червоненко. Інцидент стався на каналі "Україна 24" у програмі "Час Голованова". Річ у тому, що сторони не зійшлися в оцінці діяльності дивізії СС, символіку якої суд Києва днями раніше визнав незаконною, передають Патріоти України.

Розмова почалася з того, що В'ятрович присоромив телеканал за те, що він дає слово Червоненко, на що той заявив, що йому соромно жити в одній країні з В'ятровичем. Червоненко не соромився у виразах.

"Я живу в одній країні з нікчемою. Ти використана часом промокашка", - сказав Червоненко. На що В'ятрович йому відповів, що він може сміливо їхати з країни.

"Порожнеча пустот. Я б тобою машину мити не став. Закрий там рот і сиди", - продовжував образи Червоненко. Володимир В'ятрович зажадав у телеканалу не давати слова людині, "яка позбавлена правил поведінки і пристойності".

Після В'ятрович продовжив переконувати в тому, що на Україні невірно трактують рішення суду. "Ніде в цьому листі не сказано, що символіка Ваффен СС дивізії Галичина є нацистською. У цьому листі зазначено щодо протиправних, на думку суду, діях Інституту національної пам'яті, що надав відповідь заявнику. Все, крапка. Суд заборонив Інституту національної пам'яті давати оцінки, але суд не дав своєї оцінки. Ніде в рішенні суду немає оцінки того, що символіка Ваффен СС дивізії "Галичина" є нацистською", – сказав депутат.

Кровосісі, вони і є кровосісі: Youtube заблокував Миколу Азарова. позбавивши величезної аудиторії та суттєвого заробітку

субота, 17 квітень 2021, 7:10

Колишнього прем'єра Миколу Азарова заблокували на Youtube. Про це повідомив сам "жертва піндосів", зазначають Патріоти України. "У мене забрали право на інформацію, а також приблизно пів мільйона постійних глядачів. Мій YouTube-канал і сторінка у Faceb...

Кінець епохи братів Кастро: 89-річний команданте Рауль залишає посаду першого секретаря Компартії Куби

субота, 17 квітень 2021, 6:10

У далекому вже 1959 році було важко уявити, що одне покоління, однієї родини розбудовуватиме соціалізм на "острові свободи" майже так довго як СРСР. А режим зможе вижити три десятки роки після розвалу радянської імперії. Рауль Кастро прийняв рішення за...