Хіти тижня. "Я і на вас до суду подам!": Рабинович знову влаштував мовний скандал у Раді

Цього разу одіозний політик зчепився із нардепом з Донеччини, який нагадав йому, що теж представляє російськомовних виборців, але у ВР виступає українською.

Дмитро Лубинець. Фото: 24 канал.

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович під час засідання парламентського комітету з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій та національних меншин відмовився переходити на українську мову. Інцидент трапився в середу, 4 вересня. Трансляцію вів телеканал "112 Україна", передають Патріоти України.

Голова комітету Дмитро Лубинець у відповідь закликав його "не порушувати закони України" і зазначив, що теж представляє російськомовних виборців, оскільки є мажоритарником від округу в Донецькій області. "Я вже подав до Конституційного Суду на главу парламенту, тепер і на вас подам. Я хочу вам пояснити різницю між законом про регламент і Конституцією України. Стаття 10 Конституції гарантує всім громадянам рівні мовні права", – вибухнув Рабінович.

Від заявив, що "висловлювати свою думку" йому простіше російською мовою. "Ви з російськомовного регіону, ви прекрасно знаєте проблему, яка виникає там: всі люблять Україну, всі люблять українську мову, але не всі володіють нею вільно. Ми вчимося, але нам поки важко. І що, саме тому ви позбавите народного депутата України права виступати?" – обурився нардеп.

"Якщо ви вчите українську мову, то, я думаю, покажете всій Україні, що це не складно", – відповів Лубинець. Рабінович запитав у голови комітету, чи готовий той давати йому уроки.

"Даю доручення секретаріату підготувати робочий час не менше однієї години на пленарному тижні для того, щоб голова комітету Лубинець із главою підкомітету Рабіновичем Вадимом Зіновійовичем могли спілкуватися і вивчати українську мову. Робимо онлайн-курси з вивчення української", – підсумував Лубинець.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.