У четвер, 17 лютого, в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1 віце-прем'єр міністр Ірина Верещук та нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич влаштували перепалку, передають Патріоти України.
Все почалося через те, що, на думку Шуфрича, міністр образила президента Німеччини Штаймнайєра. Їх намагалася заспокоїти ведуча шоу, та даремно.
"Ми завтра можемо стати свідками серйозного дипломатичного скандалу. Віце-прем'єр-міністр України пані Верещук образила публічно Штаймнайєра, неправильно процитувавши його", - обурився народний депутат й додав, що він особисто знайомий з очільником ФРН.
Він додав, що той заявив "зняти зашморг з України", а Верещук процитувала його так "послабити зашморг на шиї України".
На що телеведуча Наталія Мосейчук обурилася й запитала у Шуфрича, чи він серйозно має намір це все зараз обговорювати. Й порадила йому написати смс Штайнмайєру, що Верещук так сказала.
"Я пропоную вибачитись", - сказав Нестор. "Я пропоную закрити рот й послухати ведучу", - різко відповіла йому віце-прем'єр міністр.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...