Хіти тижня. "Я російська українка!": "Няша" Поклонська розгнівала мережу підіграванням і Києву, і Москві

Нелегітимна депутатка Державної Думи Росії, колишня прокурорка Криму Наталія Поклонська заявила, що є "російською українкою". Таку заяву вона зробила на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Так, вона розповіла про суперечку з українським політичним експертом В'ячеславом Ковтуном у ефірі КремльТБ. Насамкінець історії Поклонська раптом згадала, що вона теж українка.

Користувачів розлютило таке формулювання від колишньої прокурорки, яка втекла до Росії після анексії Криму. "Так ви визначтеся, хто ви!", "Наталя пішла служити кремлівському упирю, плюнула на свою батьківщину. Продалася за ганчірки", "Краще б книги читала та займалася освітою", "Сказала представниця Росії...", "Українці, які поважають себе, не підуть на передачу Соловйова – це низько й примітивно!" – пишуть вони в коментарях.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...