Хіти тижня. "Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину?

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журналістки й ведучої токшоу "Зворотний відлік" на "UA: Перший" Мирослави Барчук про тиск із боку його Офіса. Про це гарант конституції заявив під час робочого візиту в Черкаську область,, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

"Я тисну сьогодні вже на всіх - на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або голова Офіса - я обов'язково розберуся.

Загалом дивно, що державне телебачення каже про тиск із боку держави. Барчук могла б звернутися до нас", - заявив Зеленський.

На репліку журналістів, що "слуги народу" відмовилися від участі в програмі, президент відповів: "Ну відмовилися і відмовилися".

"Не розумію, до чого тут я та Офіс президента. Але розумію, що це хайп. Ми нічого не погоджуємо, жодних списків, та ще й Суспільного .

Щодо депутатів, вони можуть ходити або не ходити на ефіри. Вони вільні люди. Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції Давида Арахамії і щоб він тиснув на депутатів, що вони обов'язково мають ходити до цієї пані, то я можу звернутися.

Якщо скаже, що в них, такі правила, вони обов'язково, як солдати, мають до вас приходити. Я ж зараз не тиснув, щоб ви сюди прийшли?", - заявив Зеленський.

Проти "гнилого компромісу": Президент Чехії сподівається, що війна завершиться перемогою України

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:34

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс та лідер Чехії Мілош Земан зустрілися 26 травня. Згодом на спільному брифінгу політики розповіли, що обговорювали, зокрема, й тему війни в Україні, передають Патріоти України. Земан високо оцінив той факт, що Швейцарі...

"Ворогів від вибуху накрило сміттям, що відповідає сенсу їхнього життя і смерті": Українські бійці знищили окупантів під Сєвєродонецьком (відео)

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:24

Українські захисники знищили ворожу позицію на Луганщині. Окупанти розташувалися на подвір'ї приватного будинку, але бійці Сил спеціальних операцій знайшли їх та ліквідували. Про це повідомили на сторінці ССО, передають Патріоти України. Зазначається, ...