Хіти тижня. "Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину?

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журналістки й ведучої токшоу "Зворотний відлік" на "UA: Перший" Мирослави Барчук про тиск із боку його Офіса. Про це гарант конституції заявив під час робочого візиту в Черкаську область,, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

"Я тисну сьогодні вже на всіх - на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або голова Офіса - я обов'язково розберуся.

Загалом дивно, що державне телебачення каже про тиск із боку держави. Барчук могла б звернутися до нас", - заявив Зеленський.

На репліку журналістів, що "слуги народу" відмовилися від участі в програмі, президент відповів: "Ну відмовилися і відмовилися".

"Не розумію, до чого тут я та Офіс президента. Але розумію, що це хайп. Ми нічого не погоджуємо, жодних списків, та ще й Суспільного .

Щодо депутатів, вони можуть ходити або не ходити на ефіри. Вони вільні люди. Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції Давида Арахамії і щоб він тиснув на депутатів, що вони обов'язково мають ходити до цієї пані, то я можу звернутися.

Якщо скаже, що в них, такі правила, вони обов'язково, як солдати, мають до вас приходити. Я ж зараз не тиснув, щоб ви сюди прийшли?", - заявив Зеленський.

Такий несподіваний наступник: Курц "випливе" в Росії і може зайняти місце Путіна, - політолог

неділя, 5 грудень 2021, 22:45

Колишній канцлер Австрії Себастьян Курц, який залишив цю посаду на початку жовтня на тлі розслідування у справі про корупцію, може продовжити свою політичну кар'єру в Росії і навіть стати наступником Володимира Путіна на президентських виборах 2030-го ...

Легкої прогулянки московським зайдам не буде: Пентагон підтвердив готовність США допомогти Україні захиститись від РФ

неділя, 5 грудень 2021, 22:14

США готові забезпечити Україну всім необхідним для того, щоб вона мала змогу захищати свою територію. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін на конференції у фонді Рональда Рейгана, зазначають Патріоти України. Остін вкотре заявив про стурбовані...