Хіти тижня. Яблуко розбрату: Судді Конституційного суду посварилися через Указ про розпуск Ради

На засіданні відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним.

Сьогодні, 18 червня, Конституційний суд України на своєму закритому засіданні так і не прийняв рішення щодо конституційності Указу президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск Ради, передають Патріоти України.
Зокрема, як стало відомо, відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним. Так, за його визнання неконституційним виступали двоє суддів, яких пов'язують з "Народним фронтом" - Микола Мельник та Ігор Сліденко.
Їм опонував суддя, який орієнтується на відстороненого екс-главу КСУ Станіслава Шевчука - Віктор Колесник. Сигнальне голосування показало невелику перевагу у противників визнання Указу неконституційним. 8 голосів проти 7 прихильників визнання неконституційним. Двоє утрималися. Для прийняття рішення потрібно 10 голосів.

У підсумку, до вирішення питання не прийшли. Наступне засідання, швидше за все, відбудеться вже на початку наступного тижня.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...