Хіти тижня. Як грім серед ясного неба: Принц Гаррі і Меган Маркл склали з себе королівські повноваження

Герцог і герцогиня Сассекські мають намір працювати, щоб стати фінансово незалежними.

Британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл, які повернулися на днях після проведеної в Канаді шеститижневої відпустки, зробили сенсаційну заяву на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Вони склали з себе королівські повноваження і більше не будуть представляти королівську сім'ю на офіційних заходах. Герцог і герцогиня Сассекські мають намір працювати, щоб стати фінансово незалежними.

Частину свого часу вони хочуть проводити в Великобританії, частину - в Північній Америці. При цьому вони продовжать «повністю підтримувати Її Величність королеву», а також продовжувати співпрацю з організаціями, патронами яких вони є, і займатися новими благодійними проектами.

Чи відмовляться Гаррі і Меган від своїх титулів - поки що не цілком ясно. У всякому разі свою заяву вони підписали, як герцог і герцогиня Сассекські.

"Історія розсудить": У Китаї зробили чергову розмиту заяву про ситуацію в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 15:56

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що "історія розсудить усі нюанси української кризи". За його словами, наразі найголовніше - припинити бойові дії. Ця заява з’явилася на офіційному сайті профільного відомства, передають Патріоти України.

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про демобілізацію строковиків: Що передбачає

четвер, 22 лютий 2024, 15:49

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану, передають Патріоти України. Джерело: картка законопроєкту №11035 на сайті па...