Хіти тижня. Як Лукашенко образився на робочих, які його освистали (відео)

Працівники найбільших заводів Білорусі вийшли на страйк.

Працівники Мінського заводу колісних тягачів (МЗКТ) почали кричати «Іди» Олександру Лукашенку, який виконує обов'язки президента Білорусі, після того, як він включив аудіозапис розмови між якимись двома чоловіками, передають Патріоти України.

«Перш ніж відповісти я хотів би відвернути вашу увагу на дві фрази. Я просив маленьку оперативну інформацію привести, щоб вони дві фрази поставили, а потім я розповім, як це робиться. Якщо у нас люди готові зробити це технічно, будь ласка, зробіть», - сказав Лукашенко, після чого включився запис.
На аудіо двоє невідомих чоловіків обговорюють, ймовірно, протести на підприємствах в Білорусі. Про що конкретно йшлося незрозуміло. Можна розрізнити такі фрази: «Треба поливати його відразу, виходити і заряджати «пішов геть!» і все. Головне, щоб народ підтримав, чи не морозився, не боявся. Всіх не звільнять».
«Я, як і ви, не зовсім розібрався в чому там проблема», - почав говорити Лукашенко, але його перервали криками «Іди».

В результаті Лукашенко після слів «спасибі, я сказав все, можете кричати йди» покинув сцену.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...